Sunger Bob’lu Çanta

Son günlerde, İrem  yeni bir takvim oluşturdu kendine,  büyük boy resim defterini her akşam alıyor daha önceden karelere bölerek oluşturduğu  günlerin üzerine bir şeyler işleyip, çizip duruyor. Sonra bize hediye günlerini bildiriyor, “Hediye Takvimi”ymiş meğer uğraştığı.   Hediye günlerinin mantığını  sadece İrem biliyor, sıklığına göre biz itirazlarımızı sunuyoruz. Üstelik  hediyeleri de seçmeye kalkıyor, “oyuncak” olacakmış. Biz anne ve babası olarak “hediye hediyedir, seçim yapılmaz” desek de  kendimizi oyuncakçıda buluyoruz. Ve de artık Miniş almayacağız diye girdiğimiz oyuncakçıdan yine Minişlerle çıkıyoruz maalesef.

Sözün özü, bizim  minik hayvancıklar koleksiyonumuz  sürekli artıyor.  Minik aksesuarları ile birlikte toparlamak için fermuarlı bir çanta diktim.  Üzerine elimde bulunan Sünger Bob aplikesini diktim. Derli toplu oldular.  Yaklaşık 30 cm boyundaki çanta dikdörtgenler prizması şeklinde, dikim aşamalarını  merak edenler için benzer bir çanta yaparak paylaşacağım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. çok güzel olmuş.güle güle kullansın kızımız…

 2. Sünger Bop u ben de çooook seviyorum

 3. Kiraz, doğru valla bizim de bir köpeğimiz kızkardeşimin evinde kaybolmuştu, kızkardeşim bütün hafta köpeği aradı, bir yere sıkışmış bulduğunda öyle mutlu olduk ki 🙂

  Enerji ve Huzur, teşekkürler

 4. Renk uyumuda çok güzel.Ellerine sağlık:)

 5. Ne güzel bir çanta olmuş elinize sağlık, bilirim bu oyuncakların kıymetini, saklanması çok mühimdir .Bu yüzden çok gerekli bir çanta olmuş, minicik bir minişi ananede unutup kaç km yol gidip geri döndüğümüzü ve aldığımızı bilirim…:)

 6. Flame, ayakkabı kutuları da çok iyi oluyor.

  Çelebi 74, ne kadar saklayacağız ben de merak ediyorum aslında çok özenli kullandığından pek zarar da görmüyor, azalma yok artma var sürekli.

  Mavianne, çocuklar alem gerçekten, aldırdığı çantayı takmadı demek 🙂

  Cafederins-zehra, Sizin de çilek kız koleksiyonu vardı değil mi yanlış hatırlamıyorsam.

 7. bize de lazım böyle bir çanta..ne çok ıvır zıvırı var tanrımm!!

 8. küçük oğlum ısrarla 4. sınıfta sünger boblu çanta aldırmıştı bana
  sonra da takmaya utandı
  bu çocuklar bir alem
  bu aplike çok güzel olmuş ellerine sağlık

 9. ay çok şeker yaa!! koleksiyonculuğa şimdiden başlamış, kız olduğu için sonsuza dek saklayabilirde! erkekler araba biriktirir sonrada ortada bir parça bile kalmaz ya insan çok üzülüyor!!

 10. Çokkkk güzel olmuşşş. Ben de ayakkabı kutularını kullanıyorum bu iş için 🙂

ÇocuklaÇocuk Özlem ☘️  📷 📚 

Blogger 📝 

Kategoriler

Copyright @ cocuklacocuk.com