Xtrem Aventures

Çocuklarınızla birlikte doğa içerisinde aktivite arıyorsanız Xtrem Aventures- İstanbul güzel bir seçim olabilir. Mis gibi ağaçların arasında farklı zorluk dereceleri olan parkurlarda emniyet tedbirleri alınmış  çok eğlenceli bir macera parkı. 4-8 yaşlara özel ağ parkurunda  Kerem, 8-13 yaş 2 saatlik parkurda İrem ve yeğenim olmak üzere güzel vakit geçirdik, Xtrem Aventures da 2  hafta kadar önce.

4-8 yaş ağ parkuruna katılacak gruplar için ağın üzerinde gözetmenler eşliğinde olduklarından emniyet kemeri kullanılmıyor ve sanırım yoğunluk uygun olduğunda direk ağ parkurunda oynamaya başlayabiliyorlar.

xtreme9

xtreme8

+8 yaş çocuklar ve yetişkinlerden  ise ilk kez yapacaklar için ise emniyet kemerleri ve tırmanış ekipmanlarının kullanımı üzerine yarım saat kadarlık bir eğitim veriliyor. Sonrasında parkurlara geçiryorlar, her aşamada birbirlerini bekleyerek öndeki tamamladıktan sonra başlayabiliyorlar. xtreme2  xtreme4 xtreme5 xtreme6 xtreme7 İlave olarak 2 tane zipline de yaptı bizimkiler, en  çok heyecanlakları sevdikleri zipline  lar oldu.

Xtreme Avantures  a çocukları bıraktıktan sonra biz  anne- babalar için etrafında vakit geçirebileceğimiz cafe ve restoranlar da var. Kerem parkurdayken kızkardeşimle kahve keyfimizi yaptık.  İrem ve yeğenimi izlemeye  gittik sonrasında , bol bol fotoğraf çektik.  Gelecek sefere kızkardeşimle ben de yapmak istiyoruz. Ne kadar kalabalık olursa grup o kadar eğlenceli olur diye düşündük.

Macera parkından sonra da ayrılamadık bölgede, ortadaki yapay havuz etraftaki kafeler, içerdeki  kitapevleri ile tam  hafta sonu dinlenmelik bir alan olmuş. Migros tan aldığımız atıştırmalık ve içeceklerle yapay havuz etrafında pikniğimizi de yaptık ayrılmadan.

 

xtreme3

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir