Narponum: İndirim Kuponları Kitapçığı

Yurtdışında bir çok ülkede örneklerini gördüğümüz avantajlı indirim kuponları kitapçığı artık ülkemizde de var. Böyle önemli bir girişimi çocukluk arkadaşım, çok sevgili dostum Eda’nın başlatmış olması beni ayrıca çok gururlandırdı. Çok başarılı bir işkadını olan iki cocuk annesi dostum mesleği eczacılığın yanısıra uzun süredir bununla uğraşıyordu. Bir çok ünlü firmayla tek tek görüşerek böyle bir işe tek başına girişti. Çok başarılı olacağını umuyorum  ve öyle olmasını yürekten diliyorum.

NARPONUM Türkiye’nin ilk ve tek İndirim Kuponları Kitapçığı ; Hamile ve çocuklu annelere odaklı kuponları içeriyor bu kitapçık. İstanbul’da yer alan hamile-bebek-çocuk alanında hizmet veren 55 kuruluşa ait toplam 119 indirim kuponu içeriyor. Gıda, giyim, kırtasiye, oyuncak, sanat, spor, elektronik, bebek mobilyası, bebek giyimi gibi çok çeşitli sektörlerde yer alan bu kuruluşlarda avantajlı alışveriş için tek gereken kitapçığın çok uygun bir fiyat karşılığında satın alınması. Daha fazla bilgiyi buradan da alabilirsiniz.

Kitapçık geçtiğimiz hafta içerisinde satışa sunuldu, İçerisinde yer alan indirim kuponlarının süresi bu yılın son gününe kadar geçerli olacak.

NARPONUM’u nereden bulabiliriz?

Narponum İndirimli Kuponlar Kitapçığı  narponum.com ‘dan satın alabiliyor veya web sitesindeki iletişim numarasından telefon ile de sipariş verilebiliyorsunuz. Ayrca çeşitli kuruluşlarda da satılıyor, bu satış noktalarını buradan  öğrenebilirsiniz.

Kitapçıkta yer alan kuruluşların listesi ile beraber örnek kitapçık da internet sitesinde mevcut. 

Kendiniz için satın alabilir veya veya bebekli/çocuklu yakınlarınıza hediye ederek onların da avantajlı alışverişten faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir