Magic Fabric’le Devam

Yazı girmediğimiz 10 gün ne kadar uzun geldi bize. Sitede bir gariplik olduğunu farkedip düzeltelim derken bir çok arkadaşımızdan da uyarı mesajları gelmeye başladı. Kardeşimin desteği ile temizledik sitedeki kötü yazılımları, bilgisayarlarımızı da taradık emin olmak için. Artık problem kalmadığına göre devam edebiliriz, çok birikti paylaşacaklarımız…
Magic Fabric kızımın uzun zamandır istediği bir oyuncak idi. Karne hediyesi ardından doğumgünü hediyesini birleştirip aldık. Magic fabric setinin içerisinde bulunan özel kumaşların içerisine yine sete dahil olan süngerlerden koyarak kompozisyonu oluşturuyorsun öncelikle. Sonra oluşturulan obje bir kalıp içerisinde magic fabric makinasından geçiriliyor. Ve kenarlar birbirine yapışmış bir halde çıkıyor. Hafif minişleri andıran minik kumaş hayvanlar. Süslü kız çocuklarının çantalarında, kalem kutuları ve bir çok yerde kullanabilecekleri avuç içi kadar hayvancıklar.
Magic Fabric ile yapılacaklar sırasında kart ve anahtarlık projelerimiz var. El becerisini seven çocukların bolca oyalanacağı ve arkadaşlarına hediyeler yapabileceği bir oyuncak.

magic-fabric3
hfhgdgdhgghdhg
magic-fabric2

2 Replies to “Magic Fabric’le Devam”

  1. Çok yaratıcı bir oyuncak. Keyifli bir vakit geçirme. Tesekkürler:)))

  2. çok şeker bunlar
    ne kadar güzeller
    çocuklar ne çok sever

Bir cevap yazın