İlk Ansiklopedim Larousse- Tekrar

2.  çocuk,  ilk çocuğun nimetleri ile yetinecek ( oyuncak, aynı cins ise kıyafet, kitap, vs… )   yeni bir oyuncak, kitap ihtiyacı kısmen az olacak diye düşünsek de gerçekte böyle olmayabiliyor.  Kızım, Minişler takıntılıydı, set set aldığımız Minişlerle halen oynuyor. Oğlumun ilgisi   ise başka yerde , angry birds, transformers , vs…  İrem, hayvanlar alemi ile hertürlü  kitaba bayılırdı. Kerem, traktörler, uçaklar, uzay , deniz hayvanları   konularıyla ilgili. Ama ilgi alanları çok farklı da olsa her ikisi de  “İlk Ansiklopedim Larousse” severek dinlediler ben okurken 🙂  Farklı bölümlerde  yoğunlaştık, aynı keyifle okuduk.İlk Ansiklopedim Larousse’u, biz satın alalı epey oldu fakat kitapevlerinde halen görüyorum. İlk okuduğumuz dönemde  İrem gözünden  İlk Ansiklopedim Larousse yazısı için  bir tık.

Vücudumuz, şehir ulaşım, doğa, hava,hayvanlar, bitkiler, dünya, evren başlıkları altında bir çok güzel bilgi çocukların dilinde yazılmış. Bizim çocuklar sevdi, tavsiye ederiz.

1ansiklopedi-L

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Canan Hanım, Merhaba
    link vererek paylaşabilirsiniz

  2. bilgi birikimini arttırırken farkındalık hissini belirginleştiren ürünler. çok teşekkürler. bunu kendi sitemizde nasıl paylaşabiliriz acaba?

ÇocuklaÇocuk Özlem ☘️  📷 📚 

Blogger 📝 

Kategoriler

Copyright @ cocuklacocuk.com