İGLO

Bizim evin tüm alışverişini genelde ben yaparım, sanırım bu yüzden biraz şaşırdım eşim eve elinde market poşetleriyle geldiğinde. Paketlerin içinde son zamanlarda reklamına çok fazla rastladığım çeşit çeşit iglo kutuları olduğunu görünce şaşkınlığım daha da arttı. “Bunu özellikle sizin için aldım dedi fishfingers paketini çocuklara göstererek, bunu da hemen pişirip yiyelim dedi karides için. Arkadaş sohbetinde methini çok duymuş ve merak edip satın almış iglo’lardan birkaçını.

Hem karidesi hem de fishfingers i hemen yedik. Her birinin üzerinde alternatifli pişirme yöntemleri yazsa da ben karides için iki diş sarımsağı ezip biraz tereyağda hafifçe kızarana kadar pişirdikten sonra tavadan aldım. Karidesleri tavaya atıp arada karıştırarak pişirdim. Baharat olarak sadece karabiber, kırmızı biber ve tuz ekledim. Fishfingersları da kızgın yağda kızarana dek pişirdim. Fishfingersı çocuklar çok severek yediği için sadece ucundan tattım ve ben de çok beğendim. Diğer balık kroketleri gibi balık kıymasından değil mezgit balığının etinden yapılmış. Karides de çok lezzetliydi, daha çok taze karides gibiydi.

Bundan sonra iglonun bezelyesini ve soyafasulyesini de denedik ve çok beğendik özellikle bezelyesinin, yedikten sonra “işte gerçek bezelye bu” dedirten bir lezzeti var . Sırada sebzeleri var denemek istediğim. Siz denediyseniz İglo’yu hangilerini beğendiniz?

İglo hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bu siteye göz atabilirsiniz.

10 thoughts on “İGLO

 1. Gercekten cok guzel karidesin tadi, ben seviyorum 🙂 Afiyet, bal seker olsun :))

  Sağol Moonsihcim:)

 2. Bende prensen patatesini denedim çok lezzizzz..

  Henüz denemedim ilk fırsatta denemem lazım demek

 3. Ben henüz denemedim,güzel gözüküyor..

  Afiyet olsun 🙂

  Mutlu Pazarlar..

  Çok teşekkürler, sevgiler

 4. Ben denemedim duydum ününü.Deniycem inşallah.Teşekkür ederim:)

  Gerçekten ben de etraftan çok sık duyar oldum herkes memnun anlaşılan

 5. denedim mi hatırlamıyorum ama fingerfishlerden alırım bende arada, karides ise pek sevmiyorum çocukluğumdan kalan birşey yüzünden

  benim de vardır çocukluğumda yaşadığım bir şey yüzünden sevemediğim yiyecekler, sevmedin mi bir daha alışamıyor insan, dediğin gibi fishfingers güzel biz de sık sık alıyoruz artık

 6. çok hoşuma gitti ,keşke buralara da hemen gelse ve denesem .İnternetten tanıtım yazılarını okumuştum kaliteli ve güvenilir bir marka olduğunu düşünüyorum….

  perili köşkcüm teşekkürler yorumların için ..seni görmek ne güzel…iglo çok güzel ve sağlıklı eminim seveceğinize…sevgiyle kalın

 7. Bende acayip memnun kaldım hatta KURABİYE PATATES var iglonun süper onu da alın.

  Onu kesin denemeliyiz en kısa zamanda çok anlatıyorlar lezzetini

 8. Öyle iştah açıcı bir fotoğraf koymuşsunuz ki, günün sona ermeye başladığı şu saatlerde insanın içinden hemen markete gidip alışveriş yapmak geliyor:)
  Tabii ki “fishfingers” da olacak alışverişin sonunda, poşetlerin içinde…
  “Poşet” dedim de aklıma yine geldi; acaba biz dünya insanları olarak çevreye zararlı poşetleri üretmeye ve kullanmaya ne zaman son vereceğiz???

  Afiyet olsun. Poşetten rahatsız olan insanlar ne kadar çoğalırsa o kadar seviniyoruz. Bez torba ve alışveriş filelerimize acilen kesin dönüş yapmalıyız, çocuklarımızın geleceği için.

 9. Evet ben de gördüm markette,denemedim hiç.Çeşitler güzel,merak ediyorum,deneyeceğim en kısa zamanda.Teşekkürler..

  Biz teşekkür ederiz

 10. İglo’ların methini ben de duydum ama henüz denemeknasip olmadı. Şİmdi yazınızı okuyunca ise şart oldu :))

  Eminim begeneceksiniz..şimdiden afiyet oldsun:)

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir