Çocukların Peşinde

Nasıl hızlı geçiyor bu haftasonları? Üstelik hafta sonu programı da bizim dışımızda gelişiyor. Şimdilik İrem’in programını takip ediyoruz biz sadece. Hafta içi  gösteri  zamanı yaklaştığı için 2 güne çıkan piyano, cumartesi pazar buz pateni, bunun dışında okulda düzenlenen etkinlikler,  doğumgünleri… Sabah bir çıkıyoruz, neyse artık o günün programı. Kerem, hep yanımızda bizim gibi İrem’in programını takipte.  O da biraz daha büyüdüğünde nasıl yeter hafta sonları bilemiyoruz. Küçükken biz yapardık programını Mc Donalds , sinema, oyuncakçı, kitapçı  tamamdı.  İstediği sürece hem spor hem sanatla uğraşması çok güzel tabi, sonuna kadar desteğiz,  zorlama ile asla devam etmeyecek bir tempo. Severek gidiyor, severek gittiği için de sektirmiyor.

Büyümenin  dönemleri de  bu olsa gerek;

– annenin kolunda heryere gidilen erken çocukluk

–  kendi programların oluşmaya başladığı fakat ailenin  yalnız bırakamadığı için her yere  taşıdığı çocukluk

– kendi programlarını yapıp izinler alındığı fakat her şeye rağmen uzaktan takibte olununan çocukluk- ergenlik arası

Şu anda çocuklaçocuk çocuklarından 3 gruba giren de var, hepsinin de kendine göre zorluğu. Onlarla beraber büyüyoruz, öğreniyoruz 🙂

1 thought on “Çocukların Peşinde

  1. oooo, biraz daha büyüsün, arkasında daha çok sürükleneceksin. Sonra dışarıyı , arkadaşlarıla olmayı daha çok sevecek , ve kaçış dönemi başlayacak bu dönem lise ve üniv dönemini kapsayacak sonra tekrar eve dönüş, ailele zaman geçirmeyi sevme dönemi başlayacak.

    Tüm dönemlerini keyifle sağlıkla geçirsinler de ne yapalım biz de kah izleriz, kah arkalarından sürükleniriz:)

    Sevgimle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir