33 OKUL 3003 KALEM KAMPANYASI VE KALEMLİKLERİMİZ

Birmilyonkalem.com editörleri Balıkesir’in Dursunbey ilçe köylerindeki 33 okul 3003 öğrenci için el ele vereceğimiz kırtasiye kampanyası başlatmışlar.   Neden  DursunBey seçilmiş , kampanyanın detayları nedir gibi bilgileri Birmilyonkalem’de bulabilir ve siz de bu çocukları sevindirebilirsiniz.

Bazı blog arkadaşlarımız gibi bize gelen mailde de kalem kutusu diker miyiz diye soruyorlardı.    Kampanyaya böyle  bir katkımız olacağından dolayı  mutlu olarak kalem kutularımızı dikmeye başladık.

Şimdilik 4 adet oldu kalemliklerimiz. Devam ediyoruz yapmaya,  tamamlayınca hepsini birlikte göndereceğiz.  İçlerini de elimizden geldiğince boş bırakmadan tabi ki.

Dikmeyi planlarken  çok basit görünen kalem kutularında bile dikiş  makinasının başına geçince bir dolu püf noktası olabiliyormuş, özellikle bu fermuar dikişi zannettiğimizden daha zormuş.    Yeni yapacağımız kalem kutularını yayınlarken bize göre en basit  fermuar dikme yöntemi ile birlikte aşamalarıyla anlatırız.

8 thoughts on “33 OKUL 3003 KALEM KAMPANYASI VE KALEMLİKLERİMİZ

 1. ellerinize sağlık ..ne güzel yapmışsınız..mübarek ramazan gününde Allah kabul etsin emeklerinizi

  — Amin, çocukları sevindirebiliriz inşallah

 2. kampanya çok güzel,bende kızlarımla hikaye kitabı göndermek için hazırlık yapıyorum…
  fermuar dikişi kadar gözümü korkutan bir şey yok dersem ne dersiniz 🙂
  merakla bundan sonra ki yazıyı bekliycem….

  — Çok zormuş haklısın deriz, periliköşküm. Sevgiler

 3. Teşekkürler paylaşımınıza.
  Herkes duysun.
  Sevgiler

 4. emeğinize ve yüreğinize sağlık.Eminim bu çocuklarında hoşuna gidecektir.Allah kabul etsin.Bende çevremde araştırıp, ancak aracı olabilecek kişilerle bu tür hayır işlerini yapmaya çalışıyorum.Posta veya gönderme işlerine vakit bulamıyorum açıkcası.Bu arada hayırlı,sağlıklı,huzurlu bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum.sevgiler.

 5. Ellerinize sağlık,çok güzel hepsi de!güzel bir amaca hizmet edecekler,tebrik ediyorum,fermuar dikimini merakla bekliyorum.Sevgiler.

 6. merhaba
  çok güzeller
  ben dikiş dikemem ama örgüden yapabilirim
  hemen başlıyorum ayrıntıları size yazarım
  kolay gelsin

  — Süper, ne kadar fazla çocuğa ulaşabilirsek o kadar iyi

 7. en son yine ben yazmışım yaptım çok güzel oldu.gerçekten yapanların ellerinde marifet var valla bu kalem kutuları başka sitedede yayınlanmıştı ben arada sırada bakıyorum o siteye her ay yeni ekleniyo bu sitenin adresini veremem başka sitede başka sitenin adı söylenmez
  -süper, ne kadar fazla çocuğa ulaşabilirsek o kadar iyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir