SÜSLÜ BEBEK YASTIĞI

Yeni doğum yapanlar  daha iyi hissediyorlardır; son yıllarda hastane odası süslemeleri resmen bir sektör haline gelmiş.     Başlarda düşünmesemde, doğum yaklaşırken webte, mağazalarda,gezdiğin hastanede, vs… hep oda süslerine oda süslerine takılıyordu gözüm.   Ben bunları Fulya ile paylaşırken canım arkadaşlarım Fulya ve Asuman zaten çoktan bana oda süsü yapmaya karar vermişler ve bebeğin ismini bekliyormuş.

Sevgili Fulya ve Asuman,  K harfli  İsim yastığı ve yarın paylaşacağım kapı süsünü hediye ettiler Kerem için.    Hediyeleri  biliyor olsamda  kargodan gelen paketi açıp, içinden çıkan yumuşacık, mavi   şahane hediyeleri görünce çok mutlu oldum ve heyecanlandım.  Bir kez de burdan çok çok teşekkür ediyorum, kızlar emeğinize sağlık.

K  harfli isim yastığımızı odamızda duvarımıza yasladık, altın yastığı olarak kullanıp, iğnelerle deforme olmasına gönlüm razı olmadı açıkcası.

Siz de böyle bir yastık yapmayı düşünürseniz yapılış aşamalarına M harfinden Yastık yazımızdan detaylı biçimde ulaşabilirsiniz.