Naçizane Film Tavsiyelerim

Son günlerde hemen hemen her aksam bir film izlemeye gayret ediyorum, gayret ediyorum diyorum çünkü epey bir film kaçırmışım. “Fatmagülün Suçu Ne ” de henüz başlamamışken izlenecekler listesini azaltmaya devam edeceğim:)) Tavsiye edeceğim ilk film Shelter. Gerilim filmlerini seviyorum, hatta ekran karşısında gerim gerim gerilmeye bayılırım diyorsanız hiç kaçırmayın derim. Bir psikologun,çok karakterli olduğunu düşündüğü hastasıyla yaşadıkları konusu işlenmiş filmde ama olay çok daha farklı yerlere geliyor, beklenmedik bir sonla da nihayetleniyor. Filmin devamının çekileceğini umuyorum, her neyse çok detaya girmeyim:)

Hayatım Yalan, başrolünde izlemeyi en çok sevdiğim iki kişinin; Jennifer Ariston ve Adam Sandler’in oynadığı bir film. Başından sonuna kadar eğlenceli giden, harika mekanlarda ve manzaralar eşliğinde çekilmiş hoş bir film.

Bu filmi övmeye hiç gerek yok, ki zaten aldığı Oscar Ödülleri yeterince ifade ediyor filmin başarısını. Çocukluğumuzda yaşadığımız olayların hayatımızda ne kadar etkili olduğunun bir örneğini daha gösteriyor film.