Tatilden Geriye

Tatil planları tatilden daha uzun sürüyor kesinlikle. 1 haftalık tatilimizi tamamlayıp bugün itibariyle iş başı yaptım 🙁 Kötü tatil olmaz bizimki de güzel, huzurlu, dinlendirici ve keyifliydi. Tatil beklentileri farklı elbette, bizim için tatili geçireceğimiz yeri güzel denizinin olması, çocuklar için eğlenebilecekleri alanların bulunması aradığımız ilk kriterlerdendi. Gerçi Ramazan dolayısı ise herkesin bir kaç haftaya sıkıştırdığı tailler dolayısı ile son anda yer bulabildik, biraz da tesadüf oldu. Beldibi’nde yeşillikler arasında güzel bir otelde kaldık. Antalya’ya gelirken beni korkutan sıcaklıktan dolayı sıkıntı yaşamadık, ağaçlar ve esinti dolayısı ile gece klimasız uyuyabildiğimizi bile söyleyebilirim. Küçük çocuklu anne- babaların en fazla vakit geçirdiği yer olan çocuk havuzları çam ağaçlarının gölgesindeydi.

İlk gün suda sadece yürümeyi tercih eden oğlumuz tatil sonunda minik kaydıraktan çocuk havuzuna atlar oldu, yapabildiğine sevinip defalarca yaptı. Kızımız ise tüm havuzlr ve kaydırakları dolaştı. Havuz eğlencelerini denizde dalganın olduğu sabah saatlerinde gerçekleştirdik. Öğleden sonra denize attık kendimizi. Öğlen saatlerinde çocukları uyutma bahanesiyle odaya gidip kendimizi de dinlendirdik 🙂 Kumdan kale yapmak için hepimiz ailecek uğraştık.

Tatilin en güzel yanlarından birisi ise burada bahsettiğimiz gibi Fulya ile buluşmamız oldu. Sohbetlerin sınırlı bir kaç saate sığması mümkün değil maalesef. Önümüzdeki günlerde daha uzun süreli buluşmalar hayal ediyoruz. Bu arada çocuklarlarımızda bir araya geldi, aradan geçen 4 yıla rağmen bir araya gelince hemen kaynaştılar. Kerem ekibte yeniydi, biraz yabancılık çekti ama uzun sürmedi. Çoluk çocuk tüm Çocuklaçocuk ailesi bir arada çok güzel, özlediğimiz bir gündü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    ÇocuklaÇocuk Özlem ☘️  📷 📚 

    Blogger 📝 

    Kategoriler

    Copyright @ cocuklacocuk.com