SESİBER’İN HEDİYELERİ

10 marifet sayesinde tanıştığımız sevgili Sibel’in, 10 marifet kasabasının nam-ı diğer Sesiber‘inin, yine Gamze’nin başlattığı kampanya dolayısıyla göndermiş olduğu yapımı kartları ve birlikte gönderdiği zarif kolyeleri aldık.

Kartı süslediği boncuk bebekten ve fimo çiçek -boncuk karışımı anahtarlıkların üstüne bir de zarfın içinden el yapımı muhteşem takılar çıkınca nasıl mutlu olduk anlatamayız. Çok teşekkür ederiz, Sesiber. Ellerine sağlık. Tel ve boncuklarla yaptığın kolyeleri çok beğendik , severek kullanacağız.

“Geç oldu ama yine de geride 11.5 ay var ” diye yazdığı not çok hoşumuza gitti. Haklısın, yıl daha yeni başladı sevgili Sesiber, bu yıla dair çok umutlarımız var. İkimizin yıldızları da iyi şeyler söylüyor, 2008’e dair.

Sibel’in Sakarya’da “Hobis Takı Aksesuar” adında mağazası ve Takı Kulübü adında web sitesi var. Sitedeki takı örneklerinden dilerseniz sipariş verebiliyorsunuz, ayrıca yine sitenin içerisinde takı ile ilgilenenlere çok faydalı olacak bir forum kısmı var.

tel boncuk kolye

el yapımı takı

el yapımı kart

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Hakikaten ne kadar da zarifler. Ellerine saglik Sesiber’in. Cok ince ugrasmis hepsiyle de..

 2. sevgili ebru bizim kaplumbağamız yaklaşık 20 cm civarında sadece sırtının çapı 11-12 cm gibi başı ise 6 cm.uzunluğunda ip, tığın kalınlığı ve örgünün sıkı olması da etkiliyor büyüklüğü kaplumbağa ile ilgili yorumlara yazmıştık bu konuyla ilgili detayları

 3. ince yürekli dostum harika bir hediye paketi hazırlamış yine…el emeği göz nuru…güle güle kullanın çocuklacocuk,uğur getirsin size bu cici şeyler…

 4. güzelmiş billa… e hani bana hani bana demiş küçük parmak..:(

 5. Bu güzel sayfa için asıl ben teşekkür ederim Fulya Ve Özlem’ cim. İyi günlerde kullanın cicilerinizi.
  Herşey gönlünüzce olsun, yıldızlarınız hep parlasın…

 6. kolyelere bayıldım
  harikalar
  ellerine sağlık
  yaratıcı insanları takdir ediyorum
  sevgiler 🙂

 7. sevgili çocukla çocuk konuyla alakasız ama bilemedim eski posta yorum yapsam görebilir misiniz?? şu kaplumbağa meselesi hakkında birşey sormak istiyorum: sizin yaptığınızın boyutu nasıldı? bizimkisi biraz iri oldu gibi geldide bana:-)

ÇocuklaÇocuk Özlem ☘️  📷 📚 

Blogger 📝 

Kategoriler

Copyright @ cocuklacocuk.com