SAÇ ÖRGÜSÜ BEBEKLER

saç örgüsü bebekler

Yaptığımız çalışmaların sizler tarafından beğenilip uygulanması bizi çok mutlu ediyor.

Bir çok blogcu arkadaşımız yaptıklarını sitesinde yayınladı. Bizlere yorum, e-mail yoluyla haber vererek bu çalışmalarla çocuklarının, yeğenlerinin çok mutlu olduklarını belirtip bizi de mutlu ettiler.

Bu çalışmalardan en çok sevilen ve yapılan kaplumbağamız oldu, ama kabul etmek gerekir ki yapmak çok zahmetli ve uzun bir zaman alıyor.

Saç örgüsüyle yaptığımız bebeklerse en pratik ve kısa zaman içinde yapılabilecek bebeklerdi. Sevgili Cemile aynı bebeklerden ikiz kızları için bir çift yapıp blogunda yayınladı. Cemile daha sonra bize bebeklerimizin ünlü olduğunu bir kaç arkadaşının daha bunlardan yaptığını söyledi hatta arkadaşı Gülhan’ın yaptığı bebeğin fotografını çekip e-mail le bize gonderdi.

Gülhan’ın yaptığı bebeği biz de sizlerle paylaşmak istedik.

Bu arada, özellikle kendi sitesi olmayan arkadaşlar için bir şey belirtmek istiyoruz; beğendiğiniz el emeği çalışmalarımızdan yaptıklarınızın fotoğraflarını da bizimle paylaşırsanız, biz seve seve yayınlarız.

saç örgüsü bebekler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Ellerinize sağlık ve paylaşım içinde teşekkürler oğlumla birlikte yaptık çok zevkli bir çalışmaydı…
  Okulunda sergi olacak öğretmenine götürdü çok beğenilmiş…

  Biz teşekkür ederiz.:)

 2. Yuh ya terbiyesize bak çok iyi ve kalitenizi belli ederek cevap vermişsiniz kılar ben sizin yerinizde olsam ping almasını engeller sadece yorum bırakırdım silin linkini yahu!Reklam kokan hareketler bunlar pes valla. Sinirden ne yazacağımı unuttum ya … saç örgü oldu sinir örgü! Canlarım pc başında yaşıyor insanlar sanki hayret ya pes ya ayıp ya.. ne diyeceğimi bilemedim.

 3. Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Bebeğimin bu sitede yayınlanmasına da tabiki…Bence içinde el emeği olan herşey güzeldir…Ama hanımlar bu el emeği ürünleri yaparken içine lütfen SEVGİnizi ve MUHABBETinizi koymayı unutmayın…

 4. El Emeği

  Sitemizi hangi maksatla kurduğumuzu değişik yazılarımızda belirtmiştik. Bizi takip edenler bu işi yapmaktan nasıl keyif aldığımızı biliyorlar.

  sitemizin amacı dışında yaptığınız reklam yorumları da kabulumuz, ne de olsa el emeği ile igili bir site açmışsınız emek verip.

  Ama bizi sürekli bilgisayar başında zannetmeniz, özellikle pazar günü gibi ailenin bir arada olup keyif yaptığı bir günde, bu suçlamanız çok anlamsız , gereksiz ve haddinizi aşar olmuş.

 5. Teşekkürler onay vermediğiniz için…

  Sitenizin ne maksatla kurulduğu belli oluyor. Yine de saygılar…

 6. Çok değişik bir çalışma olmuş ellerinize sağlık. El emeği ürünlerini sitemizde yayınlamaya davet ediyorum sizi ve herkesi…

  Teşekkürler…

 7. hehehe bayıldııımmm ben bu saç örgüsü bebeğe
  çokkk güzelll olmuşş

 8. Resmi görünce birden yorum yazmak için elimi klavyeye uzatınca, isim yerine çok tatlıııı yazıyordum neredeyse:)Ben biraz daha küçüküğünü yapmak istiyorum bakalım yapabilecekmiyim. Ellerine sağlık Gülhan Hanım’ın. Size de teşekkürler.

 9. Daha önce verdiğiniz örgü bebek tariflerinden yararlanmıştım, kızımla beraber yaptık, çok keyif aldı. Bu bebek de pek şeker olmuş 🙂

 10. Merhaba

  Çok sevimli, şeker bir bebek, kız çocukları nasıl severek oynarlar. Gülhan hanımın ellerine sağlık, sevgiler.

 11. arkadaşım adına tekrar burdan teşekkürler bizde sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz böylesine güzel beceleri bizlerle paylaştığınız için.kaplumba bizimde evde vazgeçilmezimiz oldu hatta kreşe götürdük bigün bayıldı herkez 🙂
  sevgilerle…

ÇocuklaÇocuk Özlem ☘️  📷 📚 

Blogger 📝 

Kategoriler

Copyright @ cocuklacocuk.com