Keçeden Kalpli Anahtarlık

Sevgili Nazo’da da gördük bu keçeden kalbi ve kendisinden esinlenerek  biz de yapmak istedik. İlk hevesle hızlı başlamış olsak da sonradan epeyce ara verdik, bu yüzden bir süredir bir köşede durup bitirilmek üzere bekler durur bu neşeli kalp. Geçtiğimiz anneler günü kutlama yazısında bitmemiş halini fotoğraf olarak kullandıktan sonra tekrar gündeme geldiği için tamamladık ve kullanmaya başladık bile.

Kalpli keçe anahtarlığın ön tarafı için kırmızı keçeden kalp şekli kesip üzerine farklı renklerde minik kalpler iliştirdik. Aynı boyda bir kalp şeklini de arka yüzeyi için hazırladık. İki tarafı elde dikerek içini elyafla doldurduk. Minicik  ama oldukça tombik kalbi anahtarlık olarak kullanmak istedik. Bunun için anahtarlık zincirini üst orta tarafına diktik. Anahtarlık olmasa da çanta süsü olarak kullanılabilir diye düşündük, çünkü bu şirin evin papucunu dama atmak için biraz daha zaman tanımalı değil mi?

9 thoughts on “Keçeden Kalpli Anahtarlık

 1. çok süslü çok güzellll bu anahtarlık :))

  evim arkamda dolabımda asılı ofiste
  her baktığımda siz aklıma geliyorsunuz dostlarrrr

 2. Şimdi gördüm daha. Çok çok güzel olmuş. Renkleri ne kadar canlı..
  Link verme inceliğini gösterdiğiniz içinse çok teşekkür ederim..
  Sevgiler..

 3. Befece, Birgül, teşekkür ederim:)

  Mavianne, beğendiğine sevindim..ev anahtarlığı da öyle:)

  Örgüeli, keçe öyle bir malzeme ki ne yapılsa güzel..

  Nazo, beğendiğine sevindik…biz teşekkür ederiz.

 4. özlem ciğimin hediye ettiği anahtalık onu sık sık hatırlamama sebep oluyor.Acaba bunu da fulya bana ı hediye etse….pek bi şirin…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir