Cocuk, faaliyet, annelik, çocuklaçocuk, el becerisi, hobi, el yapımı oyuncaklar, el yapımı hediye fikirleri, çocukların kitaplığı, yemek tarifleri

7 responses

 1. Nedret
  26 Haziran 2011

  Evet , benim kızım aşılı olmasına rağmen feci bir kızamık geçirdi ve daha yataktan kalkmadan su çiçeği eklendi. Çok moral bozucu oluyor. Sağlam bünyeli bir çocuk olmasına rağmen çok sarsıldı. Dikkatli olmak lâzım. Sevgiler.

  Cevapla

 2. AYŞEN
  26 Haziran 2011

  Bizim evdede yeni atlatıldı kızamık,soğukalgınlıgıyla başlayan ateş ve kızamıkla sonuçlandı 27 aylık oğlum atlattık bitti.inatcı bir ateş oluyor.sizede geçmiş olsun.

  Cevapla

 3. kiraz
  26 Haziran 2011

  Şimdiden geçmiş olsun, evde böyle soğukkanlı birilerinin olması da iyiymiş bu arada…:)

  Cevapla

 4. asosh
  26 Haziran 2011

  Bu anlattığınız sorunu 8 aylık bebeğimde bende yaşıyorum.Geçen gün yine boynunda kızarıklıklar meydana gelmişti.Sürdüğüm pişik kremleri cildinin daha fazla kızarmasına ve yara olmasına neden olmuş.Doktorumuz iki ayrı krem ve pomad önerdi.Sık sık havayla temas etmesi ve ıslak olmaması gerektiğini söyledi.2-3 güne kadar geçirdik yaralarını.Fakat yine bu izmirin sıcaklarında hemen cildi kızarıyor.Biraz zor bebekler bizimkiler anlaşılan.Çok geçmiş olsun diliyorum size de…bebişinizi yanaklarından kokluyorum..

  Cevapla

  • Cocuklacocuk
   26 Haziran 2011

   Asosh, bebeğinizde atopik cilt olmasın biz cilt doktoruna gitmiştik en son umarım gerek kalmaz. İzmir sıcağını tahmin edebiliyorum, aslında özel şampuan ve nemlendirici bir de sık banyoya geçtikten sonra bir sorun kalmadı bizim için sadece cilt doktorumuza gitmekle epey geç kaldığımızdan o dönemde 1-2 gün de olsa kortizonlu pomat zorunlu olmuştu 🙁
   geçmiş olsun size de, öptük bebişinizi

   Cevapla

 5. Cocuklacocuk
  26 Haziran 2011

  Nedret Abla, ard arda hastalık ne kötü olmuştur, sevgiler.
  Ayşen, çok çok geçmiş olsun, sevgiler
  Kiraz, biz anne babalar kesinlikle daha paniğiz çocuklarımız söz konusu olunca, sevgiler.

  Cevapla

 6. fulya
  27 Haziran 2011

  benım cıvcıvımde benzerı bırsey atlattı bu ara 6. hastalık salgını varmıs.Kesınlıkle antıbıyotık kullanmamak gerekıyor ve atesın cok yukselmemesıne dıkkat etmek gerekıyor. tum cocuklara gecmıs olsun.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top
mobile desktop