YELDA’DAN MUHTEŞEM HEDİYELER

Sevgili Yelda‘nın paketini  aldığımdaki mutluluğumu anlatmam mümkün değil.  Mailleşmelerimizde ve sitesinde bana göndereceğini belirttiği  çıngırak ve bebek banyo setini sabırsızlıkla bekliyordum. Ama kutuyu açtığımda çıkan sepet ve içindeki hediyeler karşısında nerdeyse dilim tutuldu ve çok mahçup oldum.

Kendi yaptığı güzel sepetten çıkan  her bir hediye karşısında mutluluğum daha da arttı.  Yelda’nın titiz el emeklerinden oluşan birbirinden güzel hediyeler. İçerisine nazar boncuğu bile unutulmayarak eklenmiş minicik çorap ,body, badem şekerleri ve bebeğimizin ilk saçını saklamak için tüp. Yelda’cım nasıl ince bir insansın sen, nasıl teşekkür edeceğiz sana.

Kutuyu akşam  açmıştım ve sepetten çıkanların güzelliğine dalmıştım. Ertesi gün kutunun üzerinde  telefon numarası bulmak ümidiyle  kutuya yeniden baktığımda, bir paket daha buldum.  2. paket karşısında gözlerim  bir kez daha doldu. Yelda bir pakette İrem için hazırlamış.için hazırlanmış bir paketti. İçinde o güzelim kedicik, çerçeve, toka, hayvancıklı yaka iğnesi vardı. İrem okuldan geldiğinde O’nun mutluluğunu da görmeliydiniz. Çerçeve için hemen fotoğraf araştırması yapıldı, kedicikle oynanmaya başladı, yaka iğnesi takıldı..

Yelda’cım, tüm bu hediyelerin ve inceliğin karşısında kelimelerim tükendi, sana nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Emeklerine sağlık, yüreğine sağlık arkadaşım. Hep sevgiyle kal.