Çocuklaçocuk Bebekleri – Turuncu Bebek

Upuzun bacaklı Çocuklaçocuk bebeklerini ilk yaptığımızdan bu yana , küçük değişikliklerle hep daha güzelleştirmeye çalışıyoruz. İşte ÇÇ Bebeklerinin   son versiyonu ile karşınızdayız.

Turuncu saçlı bebeğimiz mahallenin sakinlerinden, Pembe Safinaz ve  Mavi Safinaz tarafından önce bir güzel süzülüyor ama O?nun başı artık daha dik, pek de umrunda değil bu bakışlar.

Tek yenilik boynunun daha dik duruyor olması değil aslında. Kollarını da istediği gibi hareket ettirebiliyor   sevindiği durumlar karşısında “Oley”  yapabilmek  artık çok kolay.

Hareketli eklemlerle bizi tanıştıran ve  ÇÇ bebeğini konfora kavuşturan sevgili Hayal Arkadaşlarıma çok teşekkür ediyoruz.

Ayrıca son farklılık olarak,  bizden ayrıldığı zaman üzerinde  her zaman bizi anımsatacak bir anı taşıyacak, ÇÇ etiketi.

Aslında biz pek satış yapmıyoruz, yapamıyoruz, sebepleri upuzun ama hediyelerimizin üzerine imzamızı bırakmak için Etiketin Olsun sitesinden edindiğimiz etiketleri sevdik.  Özellikle satış yapanların siteyi ziyaret etmelerinde fayda var, dikişli yapıştırmalı bir çok etiket alternatifi mevcut.