8 responses

 1. pınar
  1 Eylül 2008

  Merhabalar….Benim gibi miskinlikten uyanmaya çalışan biri için desteğinizi bekliyorum.Sitenize bayılıyorum ve yaptıklarınızı denemek istiyorum.Sabah kalkıp neler yapıyorsunuz programınız nasıl işliyor???bende bir olaya girememe durumu var bunu nasıl aşıcam :)))yani anlayacağınız motivasyona ihtiyacım var :))


  Teşekkürler güzel sözleriniz için. Biraz önce yeni blogunuzda gezindik biraz. Bebeğiniz daha küçük olduğu için kendinize ayırdığınız zaman kısıtlıdır, zamanla geçecek merak etmeyin. Bize gelince biz öncelikle sürekli plan yapıyoruz yazacaklarımıza , yapacağımız projelere dair. Not defterlerimiz yanımızdan eksik olmuyor. Yazmak, planlamak bizi disipline ediyor sanırız.

  Cevapla

 2. Craft Woman
  1 Eylül 2008

  Ahşap olayı çok sevkli ya hem ucuza hem yapımı keyifli. Ellerinize sağlık yine çok cici olmuş.


  Teşekkürler, ah bir de zımpara derdi olmasa.

  Cevapla

 3. perifloyd
  1 Eylül 2008

  hımmm,demek ahşap boyama tüm bu güzel çalışmalaarın temelini oluşturuyor,evet disiplinli çalışmanıza ve sürekli birşeyler üretmenize hayranım….


  Evet Ahşap boyamadan nerelere geldik.

  Cevapla

 4. lale
  1 Eylül 2008

  iyiki o ahşap kutuyu yapmışsınız. Nazlı Ege ünüvdeyken arkadaşlarıyla bir kursa gitmiş bana tepsiler tapıp getirmişti. Ama kullanamıyorum. Çay bardağının sıcaklığı bile boyasını bozuyor. Ne yapmam gerek. Öptüm sizi


  Bir kaç kat vernikleseniz Lale Abla, biz kullanıyoruz tepsileri bu şekilde.

  Cevapla

 5. betül
  1 Eylül 2008

  yine başarılı bir çalışma, takı kutusu olarak çok şık kullanılabilir, ellerinize sağlık, hayırlı ramazanlar.

  Cevapla

 6. boncuk hanım
  1 Eylül 2008

  Öncelikle herkesin Ramazan-ı Şerif’ini kutluyorum.Sonra ahşap kutuya geliyorum.Çatlatmanız çok başarılı olmuş.Bende ahşap biçok obje boyayıp süsledim ama bu çatlatmalar her zaman böyle iyi olmuyor.Ben benimkileri bazen tutturdum bazen tutturamadım.Oda biraz dikkat ve el alışkanlığıyla ilgili olsa gerek…

  Cevapla

 7. Esra :)
  2 Eylül 2008

  çok kullanışlı güzel bir kutu olmuş ellerinize sağlık kızlar…

  Teşekkürler, Esra.

  Cevapla

 8. mehtap
  10 Eylül 2008

  Ahşap üzerine bende çok şeyler yaptım.ancak kendimde kalmadı.hepside hediye verildi sevdiklerime,dostlarıma.Bende kutunun yüzeyini yağlı kağıdı buruşturup,ağaç tutkalı ile kutunun yüzeyine yayıp,kuruduktan sonra boyayıp kabartma havası vermiştim.Üzerine de melek yapıştırmıştım.oda çok güzel oluyor.bu da benim nacizane başka alternatif fikrim.Ayrıca sizinki de güzel olmuş gerçekten ellerinize sağlık.Çatlatmayı ben sehpalarda ve resim çerçevelerinde düşünmüşümdür hep.sevgilerimle.


  O tekniği hiç denemedik ama deneyenlerden gördüğümüz kadarıyla çok güzel oluyor, sizin de elinize sağlık. Bir ara hediye etttiklerinize uğradığınızda fotoğraflarını çekebilirsiniz bizim gibi.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top
mobile desktop