Yeni Yıl Sürprizlerimiz

Zehra, Derin’in annesi, bizim sevgili dostumuz, muhteşem pastaların ve Cafe Derins’in  sahibi hamarat, yaratıcı ve güzel bir annemiz. Zehra’cım ince düşüncen  ve güzel peçeteliklerin  için çok çok teşekkür ederiz, ellerine emeğine sağlık.

Zeynep ‘ciğim, Alper’in annesi,  iki senedir bizi yaptığın her  sürprizle çok şaşırttın  ve çok sevindirdin. Güzel hediyelerin; havlu ve  güllü sabunlar, evimizde yerlerini aldı. Ama çok daha önemlisi uzakta olduğumuz için özlediğimiz bir lezzet olan kestane şekerleri nefisti. Bu çok nazik davranışın için sana çok teşekkür ediyoruz.

Maviannemiz, iki delikanlının annesi, güzel röportajlarıyla tanıdığımız güzel arkadaşımız,muhabir annemiz,  el emeği kartın ve güzel hediyelerin için çok teşekkür ederiz. Yeni yılda her isteğin o güzel gönlüne göre olsun.

Umarız sizler de beğenirsiniz  bizim sürprizlerimizi 🙂

8 thoughts on “Yeni Yıl Sürprizlerimiz

  1. Çok güzelllll hediyeler bunlar canım. O nefis kestane şekerlerini bende tattım Zeynep sayesinde. Çok güzel bir sürpriz oldu bana da. Güle güle kullanın..

  2. Çok şekerler hepsi de, güle güle kullanın, iyi yıllar olsun hepimize..

  3. Tüm hediyeler çok güzel,düşünmeleri bile ayrı bir incelik…iyi günlerde kullanın inşallah…

  4. ay çok güzeller, ii günlerde kullanın. bişeyi merak ettim en sonda yayınladığınız çantnın üzerindeki kesimler eldemi yapılmış?

  5. Çok teşekkür ederiz arkadaşlar.
    Yetenek-sizin; çanta üzerindeki desenler makina kesimine benziyor.

  6. kereme maşallah ,en zor zamanları şimdi Allah yardım etsin. Eserlerinize bayıldım,elinize sağlık benim blogada beklerim.sevgiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir