Yeni Öğretim Yılı Hayırlı ve Bol Başarılı Olsun

Defterler, kitaplar kaplandı, etiketlendi. Çantalar hazırlandı, formalar ütülendi. Çocuklar  tatil alışkanlığı ile erkenden uyuyamasalar da erkenden yataklarına girdiler 🙂

Bu yıl anasınıfı, 4. sınıf, 5. sınıf ve 7.sınıf olmak üzere 4 öğrencimizle Çocuklaçocuk  tam kadro okulluyuz. Yeni öğretim döneminin tüm öğrenciler ve değerli öğretmenlerimiz için güzel başarılarla  dolu , huzurlu ve mutlu bir yıl olmasını diliyoruz.

Kitap ve defter alışverişi keyifli olsa da kaplamak kısmı biz ebeveynler için oldukça sıkıntılı, son birkaç yıldır kendinden geçmeli kitap ve defter kapları ile rahat ettik, tavsiye ederiz.  Daha önceki paylaşımımız , Burada. Büyük boy kitap / defter, küçük boy olmak üzere 3 ayrı boyu var ( en azından bizim kırtasiyede öyleydi)  Büyük boylar tam uydu, küçük  boy kitaplarımız için boyutları  uygun olmadı, onları da kendinden yapışkanlı şeffaf kaplarla çözdük. Kendinden yapışkanlı kaplarda klasik yönteme göre oldukça kolay.   Kaplama işini bu hafta yapacaklar için tavsiye edilir.

2013-14okulacilis2

 

1 thought on “Yeni Öğretim Yılı Hayırlı ve Bol Başarılı Olsun

  1. En sevmediğim kısmı defter kitap kaplamak :(((

    Başarılar diliyorum kuzulara…

    5.sınıfa geçtik bizde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir