Yeni Ciciler, Yeni Projemiz

Geçenlerde arkadaşımla birlikte eski çarşıya gittik. İkimiz geze geze eski dükkanlara girdik çıktık, yassı sünger aradım, elyaf aldım, elimdeki işler için materyal tazeledim. Taşınırken attığım köşe kenar kalmış kumaşlarım da yenilenmek istiyordu. O yüzden kumaşçıdan rengarenk, sekiz parça, herbirinden yarımşar metre  polar kumaş aldım. Hepsini tek tek kesip katlayan tezgahtar -” abla çok merak ettim ne yapacaksın bu kumaşlarla dedi. Onu merakıyla başbaşa bırakmayı tercih ederek sessiz kaldım.. Düşünsün dursun bakalım:))

Bu proje çocuklarımın benden uzun zamandır istedikleri bir oyuncaktı. Taze kumaşlarımı alıp makinamın başına oturdum. Her zaman ki gibi önce kağıda çizdim sonra kalıp çıkardım. Biraz zor gidiyor ama umarım kotarabilirim. Ben en iyisi devam edeyim kaldığım yerden. Zorlu oyuncağımız çok yakında burada:)

 

7 thoughts on “Yeni Ciciler, Yeni Projemiz

  1. yaptığınız faaliyetleri açıklamalarıyla yaparsanız çok memnun kalıcağım

  2. Polar çalışılması çok zevkli bir kumaştır. Biz yazın çalışırdık bu kumşla , malum tekstilde yazlıklar kışın kışlıklar yazın çalışılır ya… O yüzden herkesin aksinew polar bana kışı değil sıcak yaz günlerini çağrıştırır…
    Hadi bakalım yeni proje çabuk gelsin…

  3. Zehra arslan: haklısınız elimizden geldiğince yapmaya çalışalım

    Lale Ablacım: bence de cok keyifli polarla uğraşmak ama yazın zordur sıcakta

    Adadenizi, Keo: haklısınız bitti sayılır yakında paylaşırım.

  4. Batuya sordum fotoğrafı gösterip bu ne diye ; makas dedi . ben de tabii ki hiç bozuntuya vermeden aferin bildin diye öptüm onu ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.