Yağlı Boya Tablo

İki ay kadar oldu yanılmıyorsam, okulumuz bünyesinde yapılan resim, gitar, ahşap boyama gibi akşam kurslarından; yağlı boya kursuna katılmak istedi Oğuz Kaan. O zamandan beri haftada bir gün okul çıkışı iki saat boyunca resim öğretmenleri gözetiminde yağlıboya çalışıyor oğlum. Resim yapmayı çok seven ama hep ihmal eden bir anne olarak bu beni çok mutlu ediyor .

İstediği boyutlarda tuvalini biz aldık, fırça, boya gibi diğer tüm malzemeleri okul karşıladı. Dolayısıyla ne tür bir tablo yapacağı konusunda en ufak bir fikrim yoktu. Sorduğum zamansa soruma aldığım cevap şu oldu. Sürpriz!.

Son kursundan sonra tablosunu bitirip eve getirmiş Oğuz Kaan, tabloyu görünce nasıl oldu da tahmin edemedim diye şaşırdım. Koyu bir taraftar olarak tabiki Galatasaray tablosu yapmıştı.

Kursa devam ediyor, ikinci tuvalini de aldık. Onu nasıl yapacak yine bir fikrim yok . Sürpriz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Pelin, sorunumuz giderildi çok şükür…senin de galatasaraylı olduğuna çok memnun oldum….beğendiğin için çok teşekkürler canım:)

    Nedret: vallahi benim için de geçerli söylediklerin, çizmesi de boyaması da çok zor yağlıboyayı:)

  2. Takım aşkı bu demek 🙂

  3. Maşallah ona, bayağı düzgün yapmış. Vaktiyle ben de yapmıştım ne kadar zor çizildiğini biliyorum:)))

  4. Dün bir türlü siteyi açamamıştım,şükür kavuştuk:) tablo şahane olmuş,vallahi fanatik galatasaraylı olarak ben çok mutlu oldum…
    yakışıklının eline sağlık….

  5. Çocukların hayatlarında ders ve ödevden başka böyle severek yapacakları hobileri olması nasıl güzel bişey. çok ta başarılı olmuş bu tablo bence. ellerine sağlık Oğuz Kaan’ın.. ikincisini ben de merak ettim. bakalım bu kez ne yapacak? 🙂

  6. İki saatlik eğitimler ile neler olabiliyor 🙂 Güzel bir başlangıç. Bir sonraki tablosu belki bir aslan kafası olabilir 🙂 Bu denli fanatikliğe de bu yakışır.

ÇocuklaÇocuk Özlem ☘️  📷 📚 

Blogger 📝 

Kategoriler

Copyright @ cocuklacocuk.com