11 responses

 1. rüzgar
  15 Eylül 2008

  Değerlendiricem, teşekkürler 🙂

  Cevapla

 2. mehtap
  15 Eylül 2008

  merhabalar,bu kitabı bende henüz yeni bitirdim.Bilmiyorum ben kendimden çok şey bulduğum için elimden bırakamadım ve ağlaya ağlaya(Murat için çok ağladım) okudum.Maalesef bende kendimi aslı karakterine çok benzettim.Ve keşke bende birilerini bu kadar üzmeseydim dedim.zaten ilk fırsatta bloğumda da anlatmayı düşünüyordum.Bir ay içinde Canan Tan’ın üç kitabını da okudum.Eroinle dans,Çikolata kaplı Hüzünler…Piraye kaldı inşaallah onu da okuyacağım.Okumak çok güzel.sevgiler.

  Murat’ın haline ben de üzüldüm aynı şekilde

  Cevapla

 3. Craft Woman
  15 Eylül 2008

  Sonuncusu herkesin elinde yollarda demek güzel kesin okumalıyım o zaman sağolun kızlar iyi haftalar.

  Şimdilik iyi gidiyor bakalım sonunda ne düşünücez …bizden de sevgiler

  Cevapla

 4. mehtap
  15 Eylül 2008

  Kitabın sonunda aslı kendi hayatını da, muratın hayatını da mahvetti bana göre.Sevdiği halde sevgisinden kaçtı ve sevdiğine de acıların en büyüğünü yaşattı kaçarak.

  ne gereksiz ve saçma bir inat değil mi

  Cevapla

 5. lale
  15 Eylül 2008

  Canan Tan’ın kendi okuyucu kitlesine sahip olduğuna eminim. İki kitabını , piraye ve çikolata kaplı hüzünleri okudum ve tarzım olmadığına karar verdim. Görümcemin kızı ise çok sevdiğini söyledi. Latife Hanımı okumadım. Tanrının Doğum gününü geçen yıl okudum ve sürekli diyalog halinde gitmesi bir süre sonra beni inanılmaz sıktı.
  Ben hep iki üç kitaba birden başlarım. Üç farklı tarz olursa çok daha iyi olur. Sevgiler size

  yüreğim seni çok sevdi konusunda aynı goruşte olduğumuza sevindim…TDG yi ilk sizin blogdan haberdar olmuştum, şimdilik iyi gidiyor bakalım:))
  sevgiler

  Cevapla

 6. Flame
  15 Eylül 2008

  İki kitabı birlikte okuyamam ben hiç. imrendim bak size 🙂 Yüreğim seni çok sevdi benimde okumak istediklerim arasındaydı ama şüpheye düştüm şimdi.

  dediğim gibi konu alanları farklıysa çok da zor bişey değil:)
  sevgiler

  Cevapla

 7. mavianne
  15 Eylül 2008

  ilk kitabı okudum sevmiştim
  diğer 2 kitabı alacağım
  önerine teşekkürler

  Cevapla

 8. serrose
  16 Eylül 2008

  Bende Yuregim seni cok sevdi yi almistim ama getiremedim yanimda bak aklimda kaldi simdi
  seneye artikk 🙂

  Cevapla

 9. Ebruli Günlerdeyim
  24 Eylül 2008

  Ataturk’un hayrani olarak; “Latife hanim’in Kagitlari”ni okumayi isterim. Ama Latife hanim benim idolum degil, yani kitabi onu merak ettigim icin degil, Ataturk icin okuyacagim…


  Mutlaka oku, çok severek okudum ben de 🙂

  Cevapla

 10. Asli Eratac
  18 Ekim 2008

  Benim de basucumda mutlaka 5-6 farkli tarzda kitap olur, hepsini de okuyorum:) Boylesi daha iyi oluyor, cunku o gunku ruh halim nasil ise ona gore okuyorum. Okumadan uyuyamam ben. Eger icim daralmissa hafif mizah tarzi kitaplar okuyorum yok eger iyiysem daha agir romanlar da okuyabiliyorum:)

  Aynen ben de öyle:))

  Cevapla

 11. aslım
  8 Mayıs 2009

  bende yüreğim seni çok sevdiyi bir hafta önce almıştım bence çok güzel bence aslı çok yanlış yaptı muratı asla ve asla bırakmamalıydı.ama kitabı elimden bırakamadım 3 günde bitirdim halada etkisindeyim canan tan a çok çok teşekkerler yüreğine sağlık gerçekten içimde ne yaşıyosam hepsini anlatmış bu kitap herkese tavsiye ediyorum bence çok sürükleyiciydi.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top
mobile desktop