Tek Rakibim Türk Hava Yolları

KMK hava yolları tahmin edilebileceği gibi Kadir Mert’ e ait bir hava yolu şirketi, tamam taman çok mu abarttım :)sadece bir uçak , üstelik köpükten…Birlikte faaliyetler yapmak üzere açılmış paketler içinden köpük seçerken Kadir Mert elinde uzun  iki köpük parçasıyla yanıma geldi ve bunlarla uçak yapacağım dedi, o zaman uçağın nasıl olacağını pek düşünmedim ve O’nun hayal gücüne bıraktım. Eve gelir gelmez bir yapıştırıcı ve suluboyalarını hazırladı, elindeki parçaları biraz şekillendirmemi istedi ben de maket bıçağı kullanarak yapmaya çalıştım.

Ben ev işlerine dalmış uğraşırken kısa süre içinde bu uçakla yanıma gelince hem şaşırdım hem de çok beğendim…Siz nasıl buldunuz oğluşun hava yolu şirketine ait ilk uçağını?? 🙂

6 thoughts on “Tek Rakibim Türk Hava Yolları

 1. bu etkinliğinizi çok tuttum.Bizim sitenin kızları da bugün bu uçaktan yapacaklar…köpükler hazır:)))))

 2. Tüm havayoları ile yarışır bence,şahane olmuş.. emek vermiş bir kere… öperim o ellerden;)

 3. Çocuklar bizleri görerek farkında olmadan çok şey öğreniyorlar. Yetenekleri gelişiyor.
  Annem çok güzel dikiş dikerdi. Her hafta yeni bir elbisem olurdu. Dikiş göre göre öyle öğrenmişim ki herşeyi. Birgün kızıma birşeyler dikmeye heves ettim. Oturdum ve makine dahil herşeyi kurallarına uygun yaptım çıktım. O zaman anladım baka baka öğrendiğimi.
  Devam…

 4. çocuklar bir alem artık..Bizim onlardan öğrendiğimiz o kadar çok şey oluyor ki…Bazen o mu büyük ben mi diye hayertler içerisinde kalıyorum.
  uçağınız süper olmuş oğluşuma bende tavsiye edeyim ….

 5. haha çok yaşayın kızlar siz gece gece süper geldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir