TED Koleji 2010 Yaz Şenliği

Bu pazar okulumuz TED Kayseri Koleji’nin 2010 yaz şenlikleri yapılacak. Babamız okulun mezunlar derneği yönetiminde olduğu için organizasyonu takipteyiz ailecek. Hangi oyunlar oynanacak, ne tür yemekler verilecek, popcorn da olacak mı, pamuk şekerci gelecek mi gibi soruları sık sık yöneltip bazen bunlatıyoruz kendisini. Bu şenlik olayına herkesin bakış açısı farklı bizim ailede. Babamız daha çok organizasyon, konuklar, sponsorlar, davetiyeler ve benzeri konulara kafa yorarken, Oğuz Kaan öncelikle tırmanma duvarı olmak üzere şişme oyun platformlarıyla ve diğer tüm oyunlarla ilgileniyor. Ben; ne giysem, saçımı nasıl yaptırsam, pazar pazar nasıl yetişirim diye düşünürken, bu konuda içimizden en telaşlımızın Kadir Mert olduğunu anladık.  Küçük oğlumun tek derdi oraya erken gitmek.

-“Erken gidelim baba, lütfen erken gidelim” diye ısrarlı birkaç kez söyleyince neden erken gitmek istediğini sorduk. Aldığımız cevap şu oldu.

-“Okulun en popüler yemeği (döner-pilav) bitmeden birkaç porsiyon yiyebilelim diye”.

Uzun lafın kısası TED, yine ismine yakışır çok güzel bir organizasyon yaptı. Önceki şenliklerde Özlem’cim henüz Kayseri’de yaşıyorlardı, hep beraber katılıp şenliklere çocuklaçocuk’un gözünden de bakmıştık,  bol bol fotoğraflayıp bu yazıyla yaşadıklarımızı sizlerle paylaşmıştık. Bu gün eşimle konuşurken hatırladık bir çok detayı gülümseyerek; mesela çocuklaçocuk’un babalarından Ali Baba “canlı langırt” ta üstün bir performans sergilerken rodeo’da pek zayıf kalmıştı..:)

Bu şenliklerde ne yazık ki tek kanatlı yine çocuklaçocuk, gönül isterdi ki yine beraber olsaydık..

6 thoughts on “TED Koleji 2010 Yaz Şenliği

  1. Harika bir parti olmuş,hem kapsamlı hemde çok eğlenceli… Çocuklar adına çok sevindim..

    Sevgiler..

  2. Pelin’cim biz de öyle olacağını umuyoruz teşekkürler

    Befece; çok keyifli bir şenlik olacağa benzior…orada görüşürüz:)

    Buket Hanım, teşekkürler..bekleriz:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.