Tatil Bavulu

Tatilden  bahsetmeye devam, kısa kısa notlar bu kez

Tatilin son gecesi İrem le diyalogumuz

–  Gelecek yıl hepimize  tek bavulla  geleceğiz.

– Neden , anne?

– Çünkü bir dolu giymediğimiz kıyafet getirdik.

– Ama geçen yıl da böyle demiştin anne  ( inanmaz bir tavırla 🙂 )

Demek ki ben hep aynı şeyi yapıyorum :), seneye unutmamak için kaydedeyim. Hayranım minicik bavulla seyahate çıkabilenlere. Sadece ben değilimdir inşallah bu durumda olan

—————————

Bavulunuzu hazırlarken aklınızda olsun çocukların en favori yumuşak oyuncaklarını yanınıza almamaya özen gösteriniz.   Kerem’in en iyi arkadaşı tavşanının yanında olmadığını yolda farkedince yoldan oteli arayıp lobide unuttuğumuzu anlatıp görevlilerden kargo yapmalarını rica ettik. Aynı gün kargoya verdiler sevgili tavşanı 🙂

—————————–

Son olarak da kaldığımız otele ait detayla eklemek istiyorum.

Otelin karadenizli patronu sayesinde tüm animasyonların bitişi otelin resmi şarkısı  eşliğinde  horon ile bitiyordu. Ve bu bizim çok hoşumuza gitti. İlk kez bir otelde türk geceleri dışında da kültürümüzün  bu denli doğal bir şekilde tanıtımına yönelik güzel bir örnek gördük.

Patron Karadenizli dedik ya otel içerisine küçük minyatür bir  Trabzon  köyü bulunuyordu.   Bu da sevdiğimiz diğer bir detaydı.

Belki yoğun zamana gelmemizden  dış mekanlardaki temizlik konusunda aksamalar gördüm. Deniz kenarına set yapıldığından  direk 160 cm denize giriliyor.  Deniz kenarında ise sezlonglar kum ve çakıllar üzerinde. Çocuklarla deniz kenarında oynamak biraz farklı yani.  Genel olarak  ise tavsiye edebileceğim bir otel Club  Zigana.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    ÇocuklaÇocuk Özlem ☘️  📷 📚 

    Blogger 📝 

    Kategoriler

    Copyright @ cocuklacocuk.com