TANGO- HANGİ ARADA?

Bazen olur ya en yakınlarının gelişimini kaçırırsın ve onların hep bıraktığın yerde durduğunu sanırsın. Ya da diğer bir deyişle geçen yılları farketmezsin.Tıpkı bizim büyüklerimizin bizi hep küçük gördüğü gibi, bizden küçükler de gözümüzde hep küçük kalır.

İşte geçen gün yaşadığım olaydan sonra bunları düşündüm; yaşlandığımı demeyelim de yaşımın ilerlediğini farkettim.

Şu Facebook kullanımına bağlı olarak faydalı oluyor , diye parantez açayım burada. Facebook sayesinde ailemin diğer fertlerini de takip ediyorum bir süredir.
Sevgili kuzenim Burak’ın, Türkiye Dans Sporları Federasyonunun düzenlediği “Arjantin Tango Akdeniz ve Güney Anadolu Yarışması”nda partneri ile birlikte birincilik ödülü aldığını, İstanbul’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı kazandığını, facebookta sayfama düşen fotolar sayesinde görüp çok şaşırdım.

Oysa ben Burak’ı Adana’da çalıştığım fabrikada staj yaparken bırakmıştım; canım mezun olup, işe girdi, kendi evine çıktı ve kimbilir daha neler neler. Ben iki şehir değiştirdim o günden bugüne, O nasıl aynı yerde kalsın,değil mi? Dansa hangi arada başladığını sormak ayıp olur şimdi.

Burak’cım seni canı gönülden kutluyorum, Türkiye Şampiyonasında da başarılarını bekliyoruz.

Bize de ders verirsin artık değil mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Burak’a tebrikler…

 2. Öncelikle herkese merhabalar ,

  Sevgili Özlem ablacım sana çok teşekkür ederim zaman ayırıpta böle bir uğraşım olduğunu fark etmişsin gerçekten çok mutlu oldu mesajını ve hakkımdaki yazını görünce.

  Zaman inanılmaz hızlı akarken insan onu yakabilmek uğruna farkına varmadan birçok şeyi kaçırıyor. Ve birçok sevdiğimizden kaçınılmaz olarak uzaklaşıyoruz . Dansı herkese bu nedenle tavsiye ederim sevdiklerinizle yaparsanız inanılmaz keyifli zamanları paylaşabilrsiniz ve bu sizi birbirnize daha çok yakınlaştırır. Tamam ilk zamanlar biraz zor olsada eğlenmek , sonradan ritimler size doğru adımları bulduruyor 😀

  Herkese tebriklerinden dolayı çok teşekkür ederim 😀

 3. Ne yalan soyleyim Facebook’u bende o amacla kullaniyorum.Aaa , arkadasim bak naaapmis seklinde.Ben de tebrik ediyorum Burak’i.Arjantin Tangonun da cok zor oldugunu duymustum.

 4. tebrikler
  harika bir uğraş

 5. Cok güzel bir duygu olmali, tanidik birilerinin güzel seyler yaptigini görmek duymak…
  Basarilar diliyorum Sampiyona icin!
  Sevgiler

 6. Ben de kutluyorum. Helal olsun valla.. Çok özeniyorum böyle dansa gönül verenlere.. Sevgilerrr

 7. Kuzene tebrikler ve İstanbul’da başarılar. Sevgiler 🙂

 8. Hayat böyle işte bazen sevdiklerimize ne kadar uzak kalışımızı da böylelikle hissettiriyor.

 9. internet uzakları yakınlaştıran birşey…modemim arızalandığında ona nasıl bağımlı olduğumu anladım.Beni özlediklerime yakınştıran,istanbuldaki arkadaşlarımla kopmamamı sağlayan birşey haline dönüştü…
  kuzenini tebrik ediyorum…istanbul da başarılar…

 10. İnsan nasıl tuhaf oluyor ve nasıl gururlanıyor değil mi…

  Uzun süredir bende gelip okuyamıyordum hem burayı hem de sevdiğim diğer yazar arkadaşlarımın sayfalarını…
  Gerçekten hiç bir şey bıraktığımız gibi kalmıyor …
  Bazen bunu mutlulukla bazen de üzüntü ile fark ediyoruz…
  Yeniden burada olmak (bugünlük de olsa) çoook güzel…

 11. Bende amerikan kültür derneğinde ingilizce öğrenmeyi planlarken aynı zamanda golf ve tango dersi alacaktım. Lisedeydim o zamanlar neden vazgeçtim hatırlamıyorum.

ÇocuklaÇocuk Özlem ☘️  📷 📚 

Blogger 📝 

Kategoriler

Copyright @ cocuklacocuk.com