Tangled- Karmakarışık

Uzun bir süredir İrem’le birlikte animasyon filmine gitmemiştik, Kerem’den sonra sinemaya genellikle eşimle birlikte gidiyordu.  Karmakarışık’ı bende izlemek isteyince ufak bir değişiklik yaptık  rutinimizde ve birlikte  3 boyutlu sinema keyfi yaptık kızımla.

“Tangled- Karmakarışık”, öyle bildiğiniz Rapunzel masalı değil aslında, çok daha eğlenceli, komik ve aksiyonlu. Masalın ana teması;  kulede hapsedilmiş upuzun saçlı kız  hikayemizin ana kahramanı.  Hayallerin peşinden gitmeyi, iyiliği  doğruluğu anlatıyor. Görseller çok güzel,  prensesin upuzun saçları o kadar sahici ki. bayıldım. Upuzun ama hiç dağılmıyorlar 🙂 Bir de tüm fenerlerin gökyüzüne  bırakıldığı sahne muhteşem, üç boyutlu seyretmek daha da güzel oluyor.

Gördüğünüz gibi gayet güzel seyretmişim filmi:) İrem biraz rahatsız ve halsizdi o gün. Gün boyunca   gitmek için dakika saydığı filmin yarısında uykusu geldi rahatsızlığından ,  uyumadı ama çok da keyfi yoktu açıkcası. Filmdeki  yaşlı cadıdan korktu bir de, bir kaç gün etkisinde kaldı.

Biz  kızımla sevdik  Karmakarışık’ı. Bu haftada oynuyor diye biliyorum, haftasonu için güzel bir alternatif olabilir, değerlendirin bizce.

3 thoughts on “Tangled- Karmakarışık

  1. Bende daha çocukları götürmedim,fragmanlarını çok beğenmiştim. Hafta arası okul çıkışı gidelim bizde 😉

    mutlu hafta sonları.

  2. Ben neden heveslenmedim bu filme yaaa :)) Alperden de ses çıkmadı pişman oldum bak ama neyse MegaZeka var bakalım planlarda :p

  3. Pelin, gidin beğenir inşallah çocuklar

    Flame, Alper erkek çocuk olunca farklı olabilir durum. Megazeka için de henüz bizimkinden bir talep gelmedi mesela 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir