SÜRPRİZ HEDİYELER

Eda’yla ilk tanışmamız bir bardak limonata ile başlar.Eğer okuyorsa, kendisi de gülümseyerek hatırlayacaktır, zamanla aramızda güzel bir dostluk başladı, birbirimizin bloglarına yazdığımız yorumlar yerini maillere, mailler telefonlaşmaya bıraktı. Uzun bir süre önce adreslerimizi istemişti Eda ikimizin de. Nedenini sorduğumuzda sürpriz diye yanıtlamıştı.Biz de merakla bekledik. Araya zaman girdi ne yazık ki Eda blogunu kapattı. Bir çok arkadaşı gibi bizi de çok üzdü bu olay..

Paketim geldiğinde bu sürprizi çoktan unutmuş olduğumdan çok şaşırdım çok sevindim. Kutuyu açınca içinden çıkan her biri birbirinden neşeli, zevkli ve tabiki kokoş hediyeler beni çok mutlu etti. Canım arkadaşım el yazısıyla bir de not yazmıştı. Not bana özel:) ama cicilerimi sizlerle de paylaşmak istedim, ve tabi Eda Suner’e buradan da teşekkür etmek….Eda’cığım, hep görüşmek dileğiyle, sana sevgilerimi gönderiyorum.

9 thoughts on “SÜRPRİZ HEDİYELER

 1. Eda iyi kızdır,yüreği zengin arkadaşım.Ancak blog dünyasında bu kadar zorlanan biri olmadı hiç.Sürekli kıskanıldı ve gelen yorumlarla bezdirildi.Kapatmasa daha iyi olcaktı ancak saygı duymak lazım.Okuyorsa selamlar iletiyor öpüyorum eda&ömi ikilisini…

 2. Evet ,Edanın eksikliğini hep hissediyoruz.Umar’a katılıyorum,yıpratıldı ve kaldıramaz hale geldi.
  Hediyelerinizi güle güle kullanın

 3. Edacığım,canım gerçekten candan ve samimi bir insandın.Bende onun tavsiyelerinden ve fikirlerinden çok yararlandım.Kendisine buradan teşekkür ediyorum.Bloğunu da ilgi ve keyifle izliyordum.Edacığım bende seni çok öpüyorum.Tavsiyelerini de yerine getirdim.sevgiler.

 4. meyve veren ağaç taşlanır misali oldu Eda. Gitmemesini çok isterdim . Hediyelerin çok zevkli olduğundan hiç kuşkum yok. Bu blog dünyası içine girdikçe insanı içine çeken büyülü bir dünya oldu benim içinde. Edaya buradan selamlar ve sevgiler olsun.

 5. edayı hepimiz özlüyoruz keşke bunların hiç biri yaşanmamış olsaydı.

 6. Cok güzeller güle güle kullanin!
  Bende Eda Ablaya mail yazmistim kapandiktan sonra ama esi biraz sert bir tepkiyle geri yazdi, bende sasirdim öylece, yani sadece blogunu sevdigimi..vs. yazmistim. Neyse dedim gectim, tam yasanlari bilemeyince insan.
  Bende selamlar yolluyorum kendisine buradan.

 7. Eda Abla bu 🙂 Nereden ne şekilde çıkacağı hiç belli değil 😀 Güle güle kullanın hediyelerinizi 🙂
  @CeyDa: Ömer Abi -yani Eda Abla’nın eşi- herkese sanırım aynı maili attı. Tek tek tüm maillerle ilgilendiyse bile sabır işi. Yani bildiğim kadarıyla aslında o mail(ler) sert tavır içermiyordu yani niyetleri o değildi. Zaten öyle bir çift de değiller. Hani kırıldıysan diye açıklama yapmak istedim 😉

 8. Eda zor günler geçirdi ama umarım en kısa sürede aramıza geri döner, özlüyorum onu 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir