Sonunda Tatil!

Bu yaz; taşınacağımız evin işleri, çocukların yaz okulu, ramazanın erken başlaması gibi sebeplerden dolayı tatil yapma fırsatı bulamamıştık. Bayram tatilinin yaklaştığı bu günlerde fırsat bu fırsat deyip Antalya’ya geldik. Antalya’da oturan kızkardeşimin evindeyiz. Bizimki tatil, ama daha da önemlisi hasret gidermek. Biz iki kızkardeş, kardeşimin çalışması ve benim çocuklarımın okulu nedeniyle sadece yılda bir kez yaz tatilinde görüşebiliyoruz. O yüzden de birarada olduğumuz birkaç gün bizim için yetersiz ama çok eğlenceli oluyor.

Antalya’ya her geldiğimizde ilginçtir ki, Oğuz Kaan’ın sol gözünde şişme ve kızarıklık başlar ardından diğer gözüne sıçrar, antialerjik şuruptan tek bir kaşık içmesi kafidir geçmesi için. Bu sene yanımıza şurup almayı unuttuğumuz için gece yarısı nöbetçi eczane aramak zorunda kaldık.  Her yıl alerji yapan yakıcı güneş olsa gerek diye düşünürdük. Ama bu sene Antalya’ya akşam karanlığında vardığımız için bu tezimizi çürütmüş olduk. Alerji yapan ne olabilir sizce?

Tam bir kedi düşmanı olduğum halde , kardeşim de iyi bir kedisever olduğu için evdeki kediyle barışık yaşamak zorundayım. Nasıl oluyor bilmiyorum ama bütün kediler gibi bu da benim peşimde dolaşır durur. Neyseki bu sene taşındıkları sitede kedilerin bahçede rahatça gezme imkanları var da ben de evde rahat gezebiliyorum.

Antalya’dan selamlar sevgiler efendim…

8 thoughts on “Sonunda Tatil!

 1. İyi tatiller, iyi eğlenceler…

  Neden bilmem ama bende alerji oldum Antalya’da , farklı bir bitki örtüsü belkide… Geçmiş olsun…

 2. İYİ TATİLLER..,OĞUZ KAAN’A DA GEÇMİŞLER OLSUN İA..KADİR GECENİZ MÜBAREK OLSUN…

 3. Ozii belki de haklısın bitki örtüsü olabilir, kardeşim sık taşındığı için her yıl farklı bir siteye geliyoruz hepsinde de tekrarlanıyor demekki buranın genelini kapsayan bir durum bu

  Ummuabdullah; cok teşekkürler, Kadir gecesi hepimize hayırlı olur inşallah

 4. iyi tatiller canım arkadaşım Kadir geceniz de mübarek olsun bu arada siteye de bayıldım güle güle otursunlar

 5. befece, çok teşekkür ederim canım, aksam sana yorum yazmaya ugrastım bir turlu gonderemedim hata verdi hep haberin olsun kadir gecesi hepimiz için hayırlara vesile olur inşallah:)

  enerji huzur, teşekkürler canım

  loveandsmile; cok teşekkürler:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir