Sonnentor Organik Çaylar

Ah canım Özlem’cimle çay içmeyi ne çok severdik..tabii çay öncesi mutlaka Türk Kahvesi sonra yanında atıştırmalık birşeylerle çay..Çay içerken arkadaşımı sık sık yad ederim..Sabah kalkar kalkmaz çayımı içmesem gözüm açılmaz, günüm iyi başlamaz..Çok demli içmem çayımı genelde açık tercih ederim..Siyah ve yeşil çay kadar bitki çaylarını da çok severim..

Sonnentor dan organik çaylarını tanıtan mailde bize numune göndermek istediklerini söylediklerinde  içtiğim çaylara yeni bir alternatif daha çıktığı için sevindim. .İki-üç gün içinde geldi çay numuneleri..çayların üzeri genellikle Almanca olduğu için çok anlamadım ama beraberinde gelen kataloglardan bir fikir sahibi olabildim..

Sonnentor Organik Bitki Çayları çok çeşitli..Genellikle birkaç bitki ve baharat karışımından oluşuyor..Özellikle ilgimi çeken anne ve bebek çayları olması..Annenin sütünü arttırmada ve bebeğin gaz sorununu gidermede çok etkili olduğunu düşündüğüm bu çayların organik olması da öyle önemli ki. Bir de çocuklar için çaylar var; “Afacan Çayları” 🙂 benim gibi çay seven büyük oğlum çok sevdi çayları. Sekiz farklı çay var “Afacan Çayları” olarak. Çocuklara multivitamin desteği sağlayan Baby Elephant, zihinsel gelişimi ve aktiviteleri destekleyen Magic Potion çay ve bağışıklı sistemini kuvvetlendiren Winter Fun çay favorimiz oldu. Organik olmaları da cabası tabi. .

Büyükler içinde çok çeşitli organik çayları var Sonnentor’un. Bir çaysever olarak lezzetini çok beğendim denediğim çayların.

cay

Yıllar sonra tekrar aynı şehirde yaşama şansını elde edersek  ayrı geçirdiğimiz yılların acısını çıkaracağız Özlem’cim..

1 thought on “Sonnentor Organik Çaylar

  1. aaa hayret çay olmuş benim haberim olmamış:))

    Çay merakımı herkes bilir. du bakayım bulabilecekmiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir