Son dönem Okuduklarım

Son dört haftada uzun zamandır okuyamadığım kitaplarım da dahil olmak üzere epeyce kitap okudum böylece başucumda dizili kitapları azaltmış oldum. Bahsetmek istediğim kitapalrdan ilki Ev Erkeği. İlginç bir kitap gibi geliyor kulağa değil mi? Lale Abla’nın bir yazısında anlattığı kitabı D&R da görünce almıştım. Çok severek ve eğlenerek okudum. Erkeklerin kadınlarla ilgili işlerde kadınlardan daha başarılı olduğu bu kitapta bir kez daha ispatlandı. Okumanızı tavsiye ederim.

Okunmak için bekleyen bir kitabım Elif Şafak’ın İskender’iydi. İlk çıktığı zaman aldığım halde araya giren başka okuyucular ve başka kitaplar vs gibi nedenlerle okuma fırsatı bulamamıştım. Üç, dört gün içinde elimden düşürmeden okudum ve bitirdim.  Elif Şafak’ın akıcı dili ve yalın anlatımı bu kitabına da yansımış.  Okumaya başlar başlamaz içine alıveriyor kitap..Sonu beni şaşırttı ve  bana göre iyi bitti 🙂 Ben sevdim İskender’i..

Son günlerin en popüler kitaplarından olan Grinin Elli Tonu yeni bitirdiğim kitap. Bitirir bitirmez Karanlığın Elli Tonu’nu aldım. Açıkcası ilk kitabı çok özelliksiz ve sıradan buldum, ama sonu ummadığım şekilde bitince devamını merak ettiğim için ikinci kitabı okumak istedim. Karanlığın Elli Tonu’nu ilk kitaba göre daha severek okuyorum. Kitapta adı geçen,  Christian Grey’in dinlediği müzikleri Youtube’dan buldum. Bunlardan biri de Eva Cassidy . Bu kitap sayesinde tanışmış oldum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bu elli tonları atladım nedense ben…Hatta bugün kitapçıda yeniden gözüme takıldılar.

    Ev Erkeğinde ben bir de o alıp başını giden,gittiği yerden mailler atan anneyi sevmiştim.

    Sevgimle

  2. Elli ton serisini bende çok sevdim. İlk kitabın çevirisi daha bir özensizdi bence o yüzden duygulara yer vermemiş gibi geldi bana. Bende 2. kitabın yarısındayım ve 3. yü çoktan başucuma koydum. 🙂

    Keyifli okumalar…

ÇocuklaÇocuk Özlem ☘️  📷 📚 

Blogger 📝 

Kategoriler

Copyright @ cocuklacocuk.com