Sinangil’e Teşekkürler

Bu hafta, Sinangil Unları’ndan deneme paketleriyle dolu kolimiz geldi. Her ikimize de  deneme ürünleriyle dolu kocaman birer koli gönderen Sinangil Unları’na çok teşekkür ediyoruz.  İçlerinde  ekmek makinalarına uygun ekmek unları, çeşitli kek unları,  baklavalık, böreklik ve tam buğday unundan oluşuyor kolimiz. Sinangil’in sitesini incelemek buraya lütfen. Ürün gamlarında Çölyak hastaları için glutensiz unları da var.

Zaten yabancı olmadığımız Sinangil Unları paketlerimizi kullanmaya başladık, çok yakında paylaşacağız.

8 thoughts on “Sinangil’e Teşekkürler

 1. …blog dünyası gerçekten büyük kitlelere ulaştığı için firmalar için bu tür etkinlikler etkili bir reklam yöntemi..bence tüm firmalar blogların gücünü fark etmeli ve bu tür çalışmaları yapmalı… unların bu kadar çeşitlenmesi gerçekten çok işimizi kolaylaştırıyor değil mi…ben kek unlarını çok seviyorum…

 2. Eylül bahçesi çok haklısın, blogcular hem çok geniş kitleye ulaşıyor hem de yorumları gerçek ve samimi. Kendi adımıza kitap dahil yeni bir ürün almadan blogcular ne demiş diye aratıyoruz 🙂

 3. Sinangilin bu projesi çok güzel.
  Blogcular olarak bizimde firmaları daha kaliteli ve iyi hizmet vermek için yönlendiriyor olmamız önemli tabii.. Sinangil bu şansını iyi kullanıp blogcuların öneri, talep ve şikayetlerinden çok şey çıkarıp büyük adımlar atabilir ki bence amacıda bu..

 4. BEN DE SİNANGİL KULLANIYyorum
  7 tahıllı un ile yapılan ekmek gerçekten güzel oluyor
  bu paketlerden almak için ne yapmak gerekiyor??

  kolay gelsin sizlere

 5. Sinangil Unları benim çocukluğumun markasıdır.Annem hep bu unu kullanırdı.Özünün de çok iyi olduğunu söylüyorlar.Ablam arabaşı hamuru yaparken 1 ölçü sinangil una 8 ölçü su koyduğunu söyledi.Normalde 1’e 5 oranında yapılıyor diğer unlarla.Çölyaklı unuda, çölyak hastası bir arkadaşım var ona tavsiye edeceğim.Bu arkadaşımla akşam oturmalarımız oluyor, alıp ona bu unla yapılmış pastalardan ikram etmeyi düşünüyorum.Tavsiye için teşekkürler.

 6. Sinangil unlarını bende sürekli kullanıyorum.zaten ekmek makinası aldığımdan beri sürekli ekmeğimi evde yapıyor olmamdan dolayı birçok çeşidini denedim.Ayrıca sinangilin bu projesini birçok blok arkadaşlarımdan okuyorum da gerçekten güzel bir uygulama.Firma ile kişiler arasında daha samimi ve güven verici.Sempati uyandırıyor değil mi?Sizlerde sağlıkla ve afiyetle tüketin arkadaşlar.

 7. Enerji; çok sağol

  Zehra; çok haklısın, katılıyoruz,

  Ayşe Öz; arabaşının hamurunda una göre değişiyor miktar kesinlikle, ben de en az 1 e 5 koyarım daha sonra gerektikçe un miktarını arttırırım. Çölyak hastası arkadaşınıza da sizin de tavsiyenizle faydalı olabilirsek ne mutlu bize. Afiyet olsun

  Mavianne; yazımızda link vermiştik. O adresten e-posta adreslerine mail atarsan geri dönüyorlar.

  Mehtap; tahıllı unları da gerçekten muhteşem oluyor, ben de bu paket gelmeden evvel denemiş çok memnun kalmıştım. Bu projeleriyle de biz blogcuların görüşlerine ne kadar önem verdiklerini görüp çok seviniyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir