Şehitlerimize Rahmet Diliyoruz

Tokat’ta şehit düşen 7 askerimize Allah’tan Rahmet diliyoruz. Nur içinde yatsınlar. Allah yakınlarına sabır versin.
Hiç boşuna bize,  bilmem kaç insanın katillerini demokrasi, barış elçisi diye yutturmaya çalışmasınlar. “Can çıkar huy çıkmazmış”.

Bugün  için planladığımız yazı bu değildi, olmamalıydı, çok üzgünüz.

Ama daha önce yaptığımız gibi yazımızı başka güne ertelemeyeceğiz.

9 thoughts on “Şehitlerimize Rahmet Diliyoruz

 1. Allah Rahmet Eylesin
  ateş düştüğü yere düşüyor
  çok üzücü

 2. Açılım mışşşş? Bakın açılım bu işte.Artık dağdaki şehre indi,aleni bir şekilde gösterisini,eylemini yapıyor.Sivil’in üzerine araba sürüyor,Türk bayrağını indirmeye kalkıyor,onlarca askerimizi şehit etmek için haince planlar hazırlamaya devam ediyor.Bana göre iç savaş çıkartıp bu ülke üzerinden rant sağlamaya devam edecek bu hükümet.Amerika’nın yalakası olmaya,onun emirleriyle hareket etmeye devam edecekler.Bunun böyle olacağı baştan belliydi.Açılım yapsınlar bakalım,ama beklesinler.Biz ATATÜRK evlatları ne zaman açılım yapacağız,nasıl yapacağız??? Bu şekilde giderse bu ülkenin sonu hayırlı değil arkadaşım.İç savaş yakındır,rant peşinde koşanlar şehit kanının üzerine basıp Amerikalarda geziyorlar.Yazıklar olsun,haram olsun….

 3. […]
  Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
  […]
  Sanırım Atatürk uzun yaşayamayacağını biliyordu ve kendisinden bir tane daha gelmeyeceğini bildiği için de, Türkiye’nin gelecekteki kaderine de ışık tutmuştu…
  Ama biz Türk Gençliği; bu ışığa iyi bakamadık…

 4. PrideFashion, hoşgeldin sitemize öncelikle. her şey aleni zaten beklenmedik bir şey yok değil mi, dün radyoda malum partinin bir milletvekilinin, “demokrasi mücadelesi veren biri için niye terorist diyoruz” lafını duydum ve kanım dondu akşama bu acı olay… Söylenecek o kadar şey var ki…

 5. Haklısın yine de hiç bir şey için geç değil Hakan’cım

 6. Bu güzel vatanı ne duruma soktular. Ateş düştüğü yeri yaktığı gibi çevresini da dağlayıp geçiyor. Kaybedilen sadece 7 gencecik can değil. 7 aile. O aile nasıl döner eski haline. Ve inanın bir hiç uğruna olduğunu düşünüyorum.

 7. Evet maalesef söylenecek o kadar çok şey var ki,… çocuklarımız için,geleceğimiz için çok endişeliyim ve şu günlerde de huzursuzum.İyi ye gitmiyor bu memleket.Bize Şu an Sevgili Atatürk gibi bir lider lazım.Şehitlerimize, masum vatandaşlarımıza bende Allah’tan rahmet diliyorum, Ailesine ve tüm yakınlarına başsağlığı diliyorum.Biliyorum ateş düştüğü yeri yakıyor ama bizlerde onlarla aynı acılarını paylaşıyoruz ve elimizden birşey gelmemesi ve çaresiz kalmak bizi kahrediyor.

 8. lanet olsun teröre!!!
  vatan sag olsun ruhları şad olsun mehmetciklerimizin umarım kanları yerde kalmaz çok üzgünüm çok:((

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir