SAPANCA’DA PİKNİK

Geçen pazar eşimin şirket pikniği dolayısıyla Sapanca’daydık. Sayfiye yerlerinin tam ortasına gelmişiz İzmit’e taşınarak , 30 -40 dakikada gidilecek , görülecek çok güzel yerler var. Bize keşfetmek kalacak.

Koru Cafe Bar’daydı piknik, gölü görmüyor ama ağaçlıklar içerisinde serin çok güzel bir mekan. Hemen yanında bir dere ve yeni açılan meşhur Richmond Nua Wellness Spa var. Gölü görmüyorsa fotoğraflar nerden demeyin. Sapanca’ya gidip gölü görmesek olmazdı, piknik sonrasında biraz ilerde gölü gören başka bir piknik alanına uğradık.

sapanca gölü

Şirketle birlikte yapılan organizasyonlar; zorlama samimiyet gibi gelmiştir bana hep. Bu piknikte hiç öyle hissetmedim, dışardan bir gözlemci olarak ekip olmayı çok iyi başardıklarını söyleyeyebilirim, nazar değmesin. Hem sadece çalışanlar değil; eşler, çocuklar çok güzel kaynaşmışlar.

Piknik sadece yeme ve içmeden oluşmuyordu. Hem büyükler hemde çocuklar için çok fazla faaliyet vardı. Canlı langırt , sumo güreşi, palyaço, ip atlama, miniklere balon, yüz boyama, vs… O kocaman kıyafetlerle yapılan sumo güreşi çok eğlenceliydi gerçekten ama fotoğraf çekmemişim maalesef.

Bu arada pikniğin keyfini çıkaran kızım , hiç sevmediği halde yüzünü boyattı palyaçoya. Palyaço ve yüz boyama; normalde ikisinden de kaçar. (Aslında palyaçodan korkan çocuklar daha fazla gibi geliyor) Piknik şerefine sevimli bir tavşan oldu.

10 thoughts on “SAPANCA’DA PİKNİK

  1. Sasiracaksin ama bizde Pazar gunu Sapancadaydik..Benim esimin ailesi Adapazarinda oturuyor..Kocaman bir aile olarak kahvalti yaptik Sapanca da..O tarafta tavsiye edebilecegim Kirkpinarda Eski adiyla Dedeman golevi ,simdi sanirim sadece golevi olrak geciyor..Gol kenarin cok gusel bir yer..Mutlaka gidin.Sevgiler..
    Belki karsilasiriz bir dahakine 🙂

  2. Özlem; aynen benim oğlumda palyaço ve yüz boyamadan kaçıyor hep. Piknik yapmayı bende çok severim, Sapancada çok güzeldir. Eğlenmenize sevindim, tavşan olmak kızına da çokk yakışmış 🙂

  3. Evet dediğin gibi çocuklar palyaçodan ve yüz boyamadan korkuyor ve kaçıyor.Benim oğlumda tıpkı senin kız gibi istemiyor palyaço ve yüz boyamayı.Ama belki bu sene boyatır artık ne de olsa 3 yaşına geldi:)

  4. Resimler harika :)) Guzel vakit gecirmenize cok sevindim 🙂 Kanada’dan kocaman sevgiler :))

  5. Cocuklacocuk Allah tadınızı bozmasın, hayatın keyfi bu birlikte geçirilen zamanlarda gerçekten.

  6. Güzel organizasyon olmuş ama az resim çekmişsin.Canlı langırt oyunun ismi Futbolin :)) Benimde böyle bir aktivitem var blogumda bolda resimlerim var ayrıca 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir