Rulo Baskı

Bazen öyle oluyor, yazdıkça yazasımız geliyor, faaliyet yaptıkça yeni projeler uçusuyor havada… Bazen de  (şubat ayının büyük kısmında olduğu gibi)  başka uğraşlara dalıp uzaklaşılıyor, zaman geçiyor.    Suskun dönemi geriye bırakıp Mart ayına kalpli rulo baskı kartlarla başlayalım.

Tuvalet kağıdı rulosu, karton , şekilli delgeç ve akrilik boya ile   Kerem  ve İrem le birlikte yaptık.   Çocuklarla boya, makas, kağıt içeren faaliyetlerde dağılıyoruz hep birlikte, her türlü varyasonu deniyorlar  ellerindeki malzemelerle… Eğlendikleri yüzlerine yansıyor ama en önemlisi bu.

Geçen ay bir kaç hafta annem kızkardeşime destek için geldi ve birkaç günü de bizimle geçirdi. Babam gelmedi ama  Adana’da kaldı.  Annemin dönüşünde babama bu şekilde kartlar hazırladık ve içlerine mesajlarımızı yapıp annemle gönderdik.  Kerem, bu aralar  aklını   postaneden mektup göndermeye taktı. Arkadaşlarına resimler yapıp zarfa koyuyor bunları gönderelim diye. Yakınlarımızda bir postane bulup  çocuğumu gösteremedim postaneyi henüz:(  İlk fırsatta bir postane ziyareti yapmalı.

rulobaski2rulo-baski1

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir