Rulo Adamlar

Yeni rulo adamlarımızla karşınızdayız. İlk Rulo Adam Kuklalarımızda, (burada) bolca anne desteği vardı. Bunları  ise İrem, mininum yardımla  yaptı , büyüdüler ne de olsa.  Öyle bir zamanda yapmak istedi ki zaten pek birlikte yapacak durumuz da yoktu, hani çocuklar  bir şeyi tutturunca tutturuyorlar ya öyle, rulo adamlarını “o an” yapmalıydı, yaptı. Ertesi gün okula götürdü büyük gururla.

Bu beşli bir  aile imiş ; baba, anne, çocuklar ve bebek.  Peki hangisi “anne” hangisi   “baba” dersiniz? Turuncu, ince, uzun olan  rulo adam “baba” oluyor, lacivert kafalı ise “anne”,  çok bozuldum ya. Gerçi bizim aile değil ama çocuğun kafasında babasından daha topluyum.

Kullanılan malzemeler, yapılışı Havlu Rulosundan Kuklalar yazımızla aynı , Burada detaylar var.   Tuvalet kağıdı rulosu yerine  stretch/ aliminyum folyoların rulolarını kullanıyoruz, daha sert / tok oluyor, üstelik boy boy kesme imkanı da var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Değerlendirmek ve çocukların gelişimi açısından diğer annelere de örnek olmanızı çok seviyorum canlar

  2. lacivert uzun saçlardan annenin o olduğu belli oluyor 🙂 baba tabii daha uzun boylu.. ne güzel yapmış. bayıldım..

  3. Bravo İrem’e… Ailedeki çeşitliliğe bayıldım. Çok şirinler.

  4. Ne güzel, birlikte yaparsınız siz de. Bizde de var biriktirme, hediye götürmesi çok hoşmuş , sevgiler.

  5. Oğlum görse bayılır. Bir ara tüm kağıt havlu ve tuvalet kağıdı rulolarını biriktiriyorduk. Birde bu biriktirdiği ruloları okula öğretmenlerine hediye götürüyordu 🙂

ÇocuklaÇocuk Özlem ☘️  📷 📚 

Blogger 📝 

Kategoriler

Copyright @ cocuklacocuk.com