Rakseden Kızlar Temalı Pano

Annemin kendi yaptığı nakış işlerini çerçeveletip astığı bir duvarı vardır, ne zaman evlerine gitsem hayranlıkla seyrettiğim bu tablolar benim olsa diye içimden geçirir dururum. Anneme bu isteğimi belli ettiğimde “zamanı var”, diye cevap verse de, bana kıyamayan babam, al götür hangisini istersen, hiç sorma bile der. Annemin uzun günler boyunca emek verdiği bu göznuru çalışmalarını babam kolaylıkla bana verse de:) annemin rızasını beklemek lazım. İçlerinden en çok beğendiklerimden biri olan bu rakseden kızlar temalı panoyu sizlerle paylaşmak istedim.

Dedim ya tema; rakseden kızlar, teknik; türkişinden tutun da,sarmaya, çöp işine kadar çok fazla çeşitli, daha önce sahiplendiğim bu tabloların yanına da yakışır hani değil mi?

10 thoughts on “Rakseden Kızlar Temalı Pano

 1. daha önce de annenin yaptığı tabloları görmüş bayılmıştım ellerine sağlık anneciğinin bence bu tablo yeni evine çok yakışır zamanı gelmiştir bence

 2. Çok büyük sabır işi…ne çok emek var göz nuru var şu panoda.Çok güzel çok kıymetlı bence.
  Annenizin ellerine sağlık!
  Bende olsam bu panoya göz dikerdim doğrusu 😀

 3. Annemde nakış yaptığı için teknikleri az çok biliyorum.
  Bu tablo çok güzel olmuş ellerinize sağlık annenizin.
  Çerçevesiyle birlikte tam bir sanat eseri gibi.

 4. Çok güzellll!.Büyük emek var gerçekten.Her ne kadar annelerimiz bizden hiçbir şeylerini esirgemeselerde onların rızası ile sahiplenmek isteriz hep doğal olarak.Annenin ellerine sağlık.

 5. çok güzel bayıldım! güzel günlerde senin olur inşaAllah.. 🙂

 6. İnanamadım bu kadar güzel bir şey gördüğüme bir an.. Nefis olmuş.. Bu ne emek bu ne sabır bu ne zerafet..Tebrik ediyorum..Ben de olsam bir an önce benim olsun isterdim doğrusu bu güzelliğin 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir