Pireti Vumın

Çocukların sınıfları büyüdükçe ilgi alanları ve algıları da değişiyor. Geçen akşam Oğuz Kaan eve geldiğinde yeni öğrendiği şarkının çok hoşuna gittiğini defalarca söyledi durdu, hatta bütün sınıf çok beğenmiş şarkıyı, harika bir şarkıymış…O güne dek böyle bir paylaşımda bulunmamış olduğu için babasının da benim de hoşumuza gitti beğendiği şarkılar olması.. Youtube dan dinleyelim diye o kadar ısrar etti ki, şarkıyı bulması için telefonumu verdim. Meğerse beğendiği şarkı “Pretty Woman ” değil miymiş :)) Bizim şarkıyı çok iyi bildiğimizi , üstelik şarkının bir de filmi olduğunu ve bunu bile! bildigimizi duyunca o kadar şaşırdı ki, demek ki  hayat kendileri doğduğundan itibaren başladı zannediyor bu gençler:))

Küçük oğlum da çok keyifli başladı okula, tüm tembihlerime rağmen ilk gün değil ama ikinci gün deldi yine eşfomanını, tabiki yine sol diz…Okulun bahçesinde futbol oynarken sergilediği üstün perfomansı derslerinde de gösteriyor şimdilik, umarım hep böyle devam eder.

Bu kes- boya- yapıştır işlerini ise her daim yapmaktan bıkmıyorlar. Tasarım Kadir Mert’e ait. Sünger, yeni aldıkları kalemkutusunun içinden çıkan sünger..Süngerin her kenarına ugun kestiği kağıtları desenleyip süngere yapıştırarak hazırlamış arabasını…Buna benzer inanılmaz çizimleri olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.. Arabanın arkasında ki spoiler ı bile düşünmüş yakışıklım..Bir de tekerlek aşaması var ki onu da yapacakmış ilk fırsatta…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir