Paten Kaymaya Devam- Bu Kez Roller Blade ile

Geçen yıl başladığı buz patenine  bu yıl da devam etmek istiyor kızım. Şimdilik takım  sporlarlarıyla pek arası yok  kaymayı ise seviyor.    Sevdiğimiz  bir büyüğümüz, çocukların bir spor bir de zihin/sanat dalında ilerlemesini  tavsiye etmişti bize. Önemli olan çocukların istemesi tabi, onlar istemezse biz ne kadar istersek isteyelim. Kurslara devam etmek ciddi bir disiplin istiyor sonuçta.  Bu dönem kursun başlamasına az kaldı, kursta kullanması için buz pateni  sözü vermiştik geçen yıldan. Buz pateni alırken tesadüfen bıçak ve tekerlek değişebilen bir modele rastlamış eşim. Böylelikle roller blade kaymaya başlamış oldu İrem. En güzeli de buz pateni alışkanlığı ile giyer giymez kaymaya başladı. Biraz büyük  alsaymışız  paten numarasını, ben de kaymaya niyetlendim aslında 🙂

Kayabilecek  geniş alanlar az  maalesef etrafımızda.   Uygun yerlere giderken  yanımızda götürüyoruz. Beşiktaş belediyesi Kültür kafedeki helikopter pistinde kaydı geçen hafta. Güzel bir pazar kahvaltısının ardından parkın tadını çıkardı çocuklarımız.

2 thoughts on “Paten Kaymaya Devam- Bu Kez Roller Blade ile

  1. Rollerblade patenlerini oldukça çok tercih ediyor patenciler. Ben Tempish kullanıyorum ve hem Tempish patenler hemde Rollerblade patenleri oldukça ucuz fiyata bulabileceğiniz http://www.patenci.com‘u da bu yazıyı okuyan patencilere öneriyorum.

  2. Sinan Bey, Merhaba. Ayak numarası büyüyünce bu yıl patenimizi değiştirdik ve yeni patenlerimizi patenci.com’dan aldık:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir