Örgü Kedi ve Örgü Köpek

Bahar Hanım’dan aldığımız bir maille tanışma fırsatı bulmuş olduk bu şirin kedi ve köpekle. Oyuncak kedi ören Bahar Hanım’ın annesi Aynur İnam hanımefendi imiş, eşini kaybettikten sonra bir tanıdığının vasıtasıyla bu hobiye başlayan Aynur Hanım, önce çocukları için örmeye başlamış. Daha sonra birçok kişiye hediye etmiş  bu şirin oyuncaklardan. Oyuncak köpek fikri de kedi modelinden sıkıldıklarında ortaya çıkmış.

En güzeli de annelerinin ve komşularından Gül Yiğit hanımın da ürettikleri oyuncak kedi ve köpekleri özel günlerde çocuklara hediye etmeleri.

Bahar Hanım diyor ki; Annemiz,komşusu ve bizim bir komşumuz üretiyor şimdi onları..Biz onlardan parasıyla alıyoruz ve doğum günlerinde hediye ediyoruz..Yeni yılda noel kedi ve köpekler verdik anaokullarına..

Biz de çok sevdik çalışmalarınızı ve paylaşımlarınızı….Kolay gelsin…

2 thoughts on “Örgü Kedi ve Örgü Köpek

  1. Teşekkürler…Bizim için çok özel bir haber ve görüntüler oldu..Bizde aracılığınız ile annemiz Aynur İnam’a ve komşumuz Gül Yiğit’e teşekkür ediyoruz..Ufkumuzu açtılar..Çocukça bir dünya armağan ettiler bize ve doğum günü çocuklarımıza..Tüm üreten insanlara tebriklerimizi iletiyoruz..Ellerine gözlerine sağlık..

  2. ah ben ben nasıl kaçırmışım bunları. Nasılda seviml,iler. Nasılda güzel bir fikir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir