NALAN ABLA’MIZDAN SÜRPRİZ HEDİYELER

Şu kuşun güzelliğine bakar mısınız? Bu kuş aslında bir kitap ayracı ve bu şık düşünce, çok sevdiğimiz sevgili Nalan Ablamızın yaptığı bir çalışmaya ait. Geçenlerde kendisi bizden posta adreslerimizi istediğinde niye sorduğunu merak etmiştik. Aradan zaman geçtikten sonra postacı bir mektup getirince çocuklar gibi sevinerek, sabırsızlıkla açtım mektubu. İçinden  çıkan; bu kuş şeklinde kitap ayracı ve bir de yine kendisinin hazırladığı şişe önlüğe bayıldım.

Şişe önlüğü ve kitap ayracının hemen fotoğraflarını çektim. Kitap ayracımı son okuduğum kitabın arasına yerleştirdim. Şişe önlüğünü ise çocuklar okuldan gelmeden önce coca-cola şişesine geçirip onların görebileceği bir yere koydum. Okuldan gelip bir  şeyler yemek üzere mutfağa girdiklerinde şişeyi görüp bayıldılar. “Benim Olsun” nidalarından sonra, kendi deyimleriyle içeceklerini hep giyinik şişeden içeceklerine dair benden söz aldılar.

Nalan Abla’cım, el emeğin göz nurun o güzel hediyelerini çok beğendik, becerikli ellerin hiç dert görmesin.

Bunlar Fulya’nın hediyeleri, Özlem’in hediyeleri postada takılmış olmalı onları da merakla bekliyoruz.  Sevgiyle Kal, çok teşekkürler.

NOT:  sitemizdeki bir sorunla uğraşırken bu yazıya gelen bazı yorumlar kayboldu arkadaşlar, çok üzgünüz.

4 thoughts on “NALAN ABLA’MIZDAN SÜRPRİZ HEDİYELER

 1. Fulyacığım Özlemciğim,ne zaman değişik bir kitap ayracı görsem aklıma siz gelirsiniz.
  Bu ayraçları yapınca size yollamadan olmazdı tabii…güle güle kullanın. Şişe önlüklerini oğullarının beğenmesine çok sevindim.Keşke akletseydim de ikisine de gönderseydim.
  Bakalım özleminki ne zaman ulaşacak.
  Onları Bozüyüke yolladığım paketile aynı gün postaladım.Paket ertesigün ve cum.tesi olmasına rağmen ulaştı da mektup nasıl bu kadar gecikti hayret.Pttye teşekkürümü geri alayım bari

  Nalan Ablacım cok ince düşünmüşssün tekrar teşekkür ediyoruz. Kitap ayracı gorunce bizi hatırlaman ne hoş:) HEr şişeye giydiriyoruz önlüğü içeceklerimiz hep giyinik şişeden artık:))

 2. Nalan Ablanın ellerine sağlık
  Sizlerde hediyelerinizi güle güle kullanın
  İyi akşamlar
  Sevgiler

  Çok teşekkürler Yelda’cım biz de çok beğendik.

 3. Harikalar, Nalan ablacım sizin elinize, gözünüze sağlık. Özlem ve Fulya sizler bu kadar sıcak ve içten olmasanız bu hediyeler ve daha fazlası olmazdı. Hepinizi öpüyorum.

  Emine’cim çok teşekkürler içten güzel sözlerin için, düşüncelerimiz karşılıklı…sevgiyle kal

 4. Özlemciğim bu gün moonsundan da geldi haberi ulaştı.senin zarf postada kayboldu galiba.

  — Nalan Abla’cım, düşünmen yeter, hiç önemli değil. Sevgiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir