Naçizane Film Tavsiyelerim -2

Yaz tatili boyunca kendime izleyecek bir dizi bile edinemememin en iyi sonucu bolca film izlemek oldu. Böyle derken son iki haftadır seyrettiğim “İstanbul’un Altınları” na haksızlık olmasın. Özellikle Kayserili Emine’ye ve Ahmet Efendi’ye bayılıyoruz ailecek, ha bir de dizinin her bölümünden sonra evdekilere mantı pişirmek zorunda kalmasam 🙂 Neyse, konumuz olan filmlere dönecek olursak son birkaç haftada  izlediğim onlarca filmden aklımda kalanlar işte bunlar..Raydan Çıkanlar: Mutlu bir evliliğe sahip,ancak tek problemi hasta çocuğunun tedavisi için para biriktirmek zorunda olan bir adamın hayatını, karşısına tesadüfen çıkan bir kadın ya da ufak bir kaçamak ne kadar etkileyebilir,heyecanla izliyoruz.  Olaylar sürekli beklenmedik şekilde gelişiyor ve yine ilginç bir şekilde sona eriyor. Jennifer Aniston’u ilk defa farklı bir rolde görüyoruz bu filmde. Başından sonuna kadar heyecanın hiç azalmadığı bir film. İzlemenizi tavsiye ederim.

Kaçış Planı: Başrolde Russel Crowe, her zamanki gibi müthiş, Eşi ve bir oğlu ile  mutlu bir aile hayatı varken eşi aniden cinayetten tutuklanıyor ve konu bunun üzerine devam ediyor.  Film neredeyse ortalarına kadar ağır ilerliyor ama sonra hareketleniyor , heyecan iyice artıyor. Ben çok sevdim. Bu filmi de izlemenizi şidetle tavsiye ediyorum.

Tam bir aile filmi, kendi halinde iki kızkardeş ve bir anda başlarına kalıveren, dillerini hiç bilmeyen bir Çinli çocuk. Üstelik çocuğun nüfusa kaydı bile yok. Çoluk çocuk veya büyüklerinizle birlikte rahatlıkla izleyebilirsiniz.
Başımıza gelenler:  Birbirinden nefret eden bir kadın ve adam üstelik bakmak zorunda oldukları bir de bebek. Neşeli bir film, sonuna dek sıkılmadan izlenebilir.
İlgilenirseniz, daha önce de burada izlediğim  filmlerden bazılarını yazmıştım.
İyi seyirler….

3 thoughts on “Naçizane Film Tavsiyelerim -2

  1. Başımıza Gelenleri geçtiğimiz kış sinemada izlemiştim… Noodle ise hemen sipariş edilecek…
    Favori komedi dizimiz Bizim Yenge şimdilik…

  2. güzel film tavsiyeleri. içlerinden sadece kaçış planını izlemiştim. güzeldi.
    bayram tatilinde işime yarayacak bu tavsiyeleriniz. iyi bayramlar

  3. Tesekkurler. Noodle haric digerlerini izlemistim hepsini tavsiye ederim. Noodle ‘I da hemen aliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.