Naçizane Film Tavsiyelerim

Son günlerde hemen hemen her aksam bir film izlemeye gayret ediyorum, gayret ediyorum diyorum çünkü epey bir film kaçırmışım. “Fatmagülün Suçu Ne ” de henüz başlamamışken izlenecekler listesini azaltmaya devam edeceğim:)) Tavsiye edeceğim ilk film Shelter. Gerilim filmlerini seviyorum, hatta ekran karşısında gerim gerim gerilmeye bayılırım diyorsanız hiç kaçırmayın derim. Bir psikologun,çok karakterli olduğunu düşündüğü hastasıyla yaşadıkları konusu işlenmiş filmde ama olay çok daha farklı yerlere geliyor, beklenmedik bir sonla da nihayetleniyor. Filmin devamının çekileceğini umuyorum, her neyse çok detaya girmeyim:)

Hayatım Yalan, başrolünde izlemeyi en çok sevdiğim iki kişinin; Jennifer Ariston ve Adam Sandler’in oynadığı bir film. Başından sonuna kadar eğlenceli giden, harika mekanlarda ve manzaralar eşliğinde çekilmiş hoş bir film.

Bu filmi övmeye hiç gerek yok, ki zaten aldığı Oscar Ödülleri yeterince ifade ediyor filmin başarısını. Çocukluğumuzda yaşadığımız olayların hayatımızda ne kadar etkili olduğunun bir örneğini daha gösteriyor film.

4 thoughts on “Naçizane Film Tavsiyelerim

 1. ben de gerilim severim izleyeceğim ilk önerini
  kralı ben de sevmiştim
  diğer öneriyi de izleyeceğim
  teşekkürler

 2. Son iki filmi izledim, ikisini de beğenmiştim. Pek gerilim filmi izlemem, bu gergin hayatta bir de suni gerginlik yaratmayayım diyorum kendime:))
  İyi seyirler
  not: son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerden biri de Reader- okuyucu-idi…Aman dikkat film yetişkinlere göre:)

 3. Merhabalar,

  Size bir projeden bahsetmek icin info@cocuklacocuk.com adresine gunlerdir mail atiyorum ama mailler hep geri donuyor, saniyorum mail kutunuz dolu, baska bir mail adresi vermeniz mumkun mu acaba?

  Sevgiler,

  Orkide

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir