MY BEST FRIEND’S WEDDING

Romantik Komedi dalında hayatımızın filmi diyebileceğimiz , My Best Friend’s Wedding’i (En iyi Arkadaşım Evleniyor) seyredeceğiz bu gece, CNBC-e Romantik Salı kuşağında.

Filmin bu kadar özel ve kalıcı olmasında 10 yıldır hiç bıkmadan sürekli dinlediğim soundtrack inin etkisi büyük. Soundtrack merakımın da başlangıcıdır bu albüm. Enerjiye ihtiyacım olduğunda, mutlu olduğumda dinleyip , bağıra bağıra eşlik ettiğim çoktur.

Tabi dünyanın en güzel kadınlarından olan Julia Roberts hayranlığımızı da unutmamak gerek.Ayrıca mükemmel bir Kız filmidir. Kız filmi de ne mi? Kız arkadaşlarla kanepelere kurulup izlenecek ağlanacak , gülünecek, üzerinde hayaller kurulacak filmler işte.Siz de kaçırmayın bu gece seyretmeyi sevgili dostlarımız.

8 thoughts on “MY BEST FRIEND’S WEDDING

  1. Ben romantik komedilere bayılırım.Julıa Robets ve Hugh Grant ise favorilerim.Ve yine favorim en sevdiğim film Nothing Hıll.Her gün izlesem bıkmam.Hatta filmin müziği olan ”She” düğünümde ilk dans müziğimdi.En iyi arkadaşım evleniyoru da çok severim.Umarım kaçırmam.Evde 2 erkek varken ben pek istediğim şeyleri izleyemem de…

  2. defalarca seyredip bıkmayacağım filmlerden biri..
    buşra gibi nothing hill ve soundtack i benim de favorim…
    izlensin…

  3. yıllar önce henüz bekarken teyzemın kızıyla ızlemıstık sınemada..unutmadıgım fılmler arasında..ımkanım olsaydı da yıne ızleyebılseydım..romantık komedı en sevdıgım turdur zaten..

  4. yaaaa inanmıyorum, hayranı olduğum bu filmi kaçırdığımı şidi öğreniyorum !! cnbc-e de tekrar yapıyorlar mı acaba??? her gün arabada en az bir kere dinlerim hala “say a little prayer” şarkısını. çok kızdım kendime salı günü sizi ziyaret etmediğim için!!

  5. filmi defalarca izlememe rağmen romantik kuşağında bir daha izledim.bazı filmler böyle oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.