MİM- NİYE BLOG?

Sevgili Pınar mimlemiş bizi; niye blog yazdığımızı anlatmamız üzerine.

“Niye Blog Kurduk?” aslında bizim ilk yazımız. O zaman daha blog yazmanın anlamını bu kadar iyi çözememişken yazmıştık bu yazıyı. Hedefimiz annelik üzerine kendi deneyimlerimizi anlatmak, çocuklarla yaptığımız el becerilerini paylaşmaktı. Ama şimdi bu yazıdan çok farklı bir yere geldiğimizi görüyoruz. Sadece annelik değil , herşeyi paylaşıyoruz sizlerle. Yeni yeni hobiler edindik blog sayesinde, kendimizin farklı yönlerini tespit ettik. Yakınlarımız bile hayret ediyor bazen yaptığımız el becerilerine… Demek ki pek öyle görünmüyormuşuz uzaktan.

En önemlisi yazmayı her geçen gün daha fazla seviyoruz, yazdıkça daha fazla yazmak istiyoruz. Yazmak artık bizim vazgeçilmezlerimiz arasında.

Çocuklarımızın ilerde kendileri ile ilgili kısımları severek okumasını diliyoruz. Satır aralarımız onlarla dolu çünkü.

Blog sayesinde tanıştığımız arkadaşlarımızı seviyor ve onların yazdıkları merak ediyoruz. Eşimize dostumuza isimlerinizle anlatıyoruz sevdiğimiz yazıları, hatta yorumları…

Bunlar zorla olur mu, asla. Çok fazla keyifli bizim için blog yazmak.

Bu mim de sevgili Zeya ve Lacheen ile devam etsin.

2 thoughts on “MİM- NİYE BLOG?

  1. Öylesine bir uğraş gibi başlıyor ama sonra vazgeçilmez bir keyif haline geliyor… Yazdıkça , okudukça, tanıdıkça öğreniyor , öğrendikçe başardıkça da paylaşma isteği doğuyor ve artıyor..
    Sanal almede gerçek izler…
    Hoş; sanal dediğimiz bu dünyayı da oluşturan sahici insanlar ama derinlemesine düşünmüyor herkes “sanal” deyip geçiyor hatta aşşağılıyor kimileri ama… neyse , uzatmayacağım sözü 🙂
    teşekkürler…

  2. yazını okurken düşündüm bende neden yamaya başladım acaba diye :)) Nedeninin bilemedim ama iyiki yazmışım ne güzel bir sürü dost kazandım :))

    sevgileerr….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.