Kutudan Sünger Bob

Hiç bitmiyor Sünger Bob aşkı İrem’in, saat 21:00 de başındayız Nickelodeon’un, ödevleri bitirmiş  yatmaya hazır bir vaziyette. Es kaza dışarda falan olursak  aynı tekrar bölümler bile olsa kaçırdığına üzülüyor.  Çok sevimli esprili  ve şiddet içermeyen bir çizgi karakter Sünger Bob.  Bu açıdan da   ailecek seviyoruz , aileden biri gibi oldu.   Bizim aileden olduğu  kanıtlandı üstelik 🙂 Bakınız, İrem’in aralık ayında ailemizin  bireyi Sünger Bob çizimi aşağıda  🙂

Yakınlarda bir gün eve geldiğimde   bu Sünger Bob’la karşıladı beni, çok beğendik . Kendi kendilerine  arkadaşıyla oynarken yapmışlar, bana da  fotoğraflayıp paylaşmak düştü.

Sünger Bob pastası, çantası ve sünger oyuncağından sonra bu yeni çocuk faaliyeti Sünger Bob için ihtiyacınız olanlar: Küçük bir kutu ( parfüm kutusu kullanmış), sarı el işi kağıdı ( sarı bulamamış, beyaz kağıdı boyamış:)), yapıştırıcı, tüylü çubuklar, renkli pastel boyalar.  Kutuyu sarı kağıtla kaplayıp üzerini boyamış en son olarak da tüylü çubuklardan kol ve bacakları yapmışlar, büyük bir pritt boyutunda.

 

 

2 thoughts on “Kutudan Sünger Bob

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir