KÜÇÜK RESSAM SETİ

Polisanın hobi sanat grubu Poliart gerek çocuklara  gerekse bizlere yönelik ürünleri ile  ciddi ilerliyor.  Standlarının önünde bayağı zaman harcıyor,  tüm  ürünlerini de tek tek denemek istiyoruz. Poliart Alçı Çerçeve Seti yle yaptığımız çerçeveden bahsetmiştik, son olarak da Küçük Ressam Seti’yle tanıştık.

Küçük Ressam Seti; sulu boya ve  8 adet boyama kartından oluşuyor. Boyama kartlarının yüzeyinin  parlak karton olması sebebiyle boyanan  resimler daha bir canlı duruyor.

Çocuklar için sulu boya yeni bir faaliyet değil ama her şey sunumda bitiyor valla, boyama kartları ve güzel karton zarfı içinde sunulan bu setteki resimleri boyamak küçük ressamımız için çok  eğlenceli oldu.

Sırada benim de gözümün kaldığı  Cam dekor ve viray setleri var.

7 thoughts on “KÜÇÜK RESSAM SETİ

 1. ben de uzun vakit harcıyorum bu setlerin bulunduğu reyonlarda… Cam ve vitray setleri hakkındaki fikirlerinizi de bekliyorum. Merakla!


  İlk fırsatta alacağız cam ve vitray setlerinden, çok hoş görünüyorlardı.

 2. canım benim
  bu güzel prensesin eline de pek yakışmış
  ressam seti
  insanın çocuk olası geliyor
  sevgiler


  kaptırıyorlar kendilerini resim yaparken

 3. ÇOK İLGİNÇMİŞ.ADA ile sulu boya çalışmalarına başlamıştık ama aklına gelen heryeri boyamaya kalkınca kaldırmıştım.bu setler güzelmiş.nerden kaça alabiliriz?


  hem kitapçılarda hem de migros / carrefour gibi marketlerde var , fiyatını değil ama çok uygun olduğunu hatırlıyorum.

 4. Bende görmüştüm ama hiç ilgilenmemiştim..Vallahi hata yapmışım şimdi senin güzel kızının ilgiyle boyadığını görünce bende denemeliyim en kısa sürede..Çocuklar için sunum da çok önemli,çok haklısın.


  Dene Pelin, çocukların hoşuna gidiyor.

 5. özellikle resim yapmayı seven çocuklar için çok eğlenceli..paletiyle minikleri küçük bir ressam havasına soktuğunada eminim…güzel paylaşım olmuş canım..teşekkürler…


  evet kesinlikle onları havaya sokuyor, çok ciddi boyuyorlar

 6. Kızlar bahsettiğim sizin de deneyelim dediğiniz cam görünümlü vitrayı da aldınız mı? Sizinkiler onu da sever eminim.

  — Sende okumuştuk , henüz almadık, hemen alıp denemek istiyorum açıkcası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir