KREATIV ÖDÜLÜ VE İLGİNÇ ÖZELLİKLERİMİZ

Kreativ ödülünü son yazanlar arasındayız sanırız, bizim hep gecikmeli oluyor bu mimler ödüller nedense.

Sevgili Smilena ,  Flame ve GeCe ödüllendirmişler bizi, çok teşekkür ediyoruz.

Ödül kuralları şöyle;

1- Sizi ödüllendirene teşekkür edin.
2- Sizi ödüllendirenin blog linkini yayınlayın
3- Ödülün logosunu yayınlayın
4- 7 Yaratıcı blogeri ödüllendirin.
5- 7 Bloğun linklerini yayınlayın.
6-Ödüllendirdiklerinizi haberdar edin.
7- Kendiniz hakkında 7 ilginç şey yazın.

Bu kadar yaratıcı insanın arasında ödül dağıtmak zor iş, ödülü sitelerinde göremediğimiz arkadaşlarımızı seçmeye çalıştık, sona kalınca bu da epey zor oldu gerçi.Renkli Tasarımlar, Örgü Oyuncaklar,Hayal Arkadaşlarım, Sergun

Sonra yaratıcılık sadece el becerileriyle olmaz değil mi? Her postunu hayranlıkla izlediğimiz; Meripoint ve Defne’den Önce Defne’den Sonra

Şimdi gelelim ilginçliklere,  ilk anda ne ilginçliğimiz var ki dedik ama düşününce liste uzadı buraya yazmadık tabi herşeyi. 🙂

1- Çok fazla sayıklarım, konuşurum rüyamda. Birisinin seslenmesi gerekir susmam için bazen. Bir de uyandırıldığımda rahatsız olmam çünkü  tekrar dönüp uykuya dalabilirim.- ( Ö)

2- Küpesiz kendimi garip hissederim, sadece değiştirmek için çıkarırım. -( Ö)

3- Şu araba önüne oturtulan çocuklar , bebekler acaip sinirimi bozar.  Öyle böyle değil, söylenir dururum hele tanıdığım biriyse uzaktan görmüşsem,  o kişi hakkında düşüncelerimi bile değiştirebilir bu durum, önyargı mı nedir bilemedim.-( Ö)

4- Hafızam çok iyidir. Anlatılan, geçen olayları, yüzleri kolay kolay unutmam. Karşımdakini kıramadığımdan defalarca aynı şeyi dinlemek zorunda kalmışlığım vardır.-( Ö)

5-Saçımı her gün , en kötü ihtimalle gün aşırı, zor koşullarda bile mutlaka yıkamak gibi bir takıntım vardır.  Üniversitede okurken yurtta sıcak su kesik olduğunda bile eğilip, saçımı buz gibi sularda yıkadığım çok olmuştur.-(F)

6-Kulaklarım çok hassastır, kimsenin duyamadığı sesleri bile duyabilirim. Özellikle bağ evinde bir araba geldi diyorsam mutlaka doğrudur, kimse duymasa bile sözüme güvenilir kapı açmaya gidilir.-(F)

7- Yumurtanın beyazını yiyemediğim, hatta yumurta kabuğu bile görmeye tahammülüm olmadığı halde çocuklarıma kesinlikle çaktırmadığım, çok takdir edilen bir durumdur.- (F)

8-Burcum gereği olsa gerek, stokçu özelliğim çok baskındır. Biriktirmeyi çok severim;  kitap, oyuncak,  kumaş ..ne olursa olsun yeter ki sevdiğim bir şey olsun- (F)

9-Araba kullanmayı aşırı fazla severim, arabamın park yerinde durduğunu görünce rahat duramam sudan sebep bulup mutaka kullanırım.- (F)

5 thoughts on “KREATIV ÖDÜLÜ VE İLGİNÇ ÖZELLİKLERİMİZ

 1. 3-4-9 benim için de geçerli şekerim
  seni daha iyi tanıdığıma sevindim,
  sevgiler

 2. Tebrik ediyorum!Sevgili Özlem benim de senin gibi karşımdakini kıramadığımdan aynı şeyleri dinlediğim çok olmuştur,okuyunca çok güldüm.
  Sevgili Fulya ile ortak noktamız ise sanırım stokçuluğumuz:)bende biriktiririm:)yazınızı keyifle okudum.
  Sevgilerle.

 3. ah ne mutlu oldum ben
  coook cok teşekkür ederim size…

  O güzel fotoğraflarla içimizi açtığın biz teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir