2021 e Girerken Yeni Yıl Kartlarımız

Çok uzun zaman olmuş kart yazmayalı… Babam geçen hafta oğlumun bir kaç yıl önce yazdığı mektubun zarfının fotoğrafını özlemle gönderdi, hatırlamamıza vesile oldu. Giderek tarih olsa da el yazımızla yazdığımız kutlama kartları, mektupların değeri apayrı. Biz gittiğimiz farklı yerlerde bir postane görürsek kart gönderiyoruz anı olarak 😀 (pandemi bittiğinde daha çok gezer ve kart postalarız inşallah) Hazır yılbaşı yaklaşmışken çocuklarla… Read more2021 e Girerken Yeni Yıl Kartlarımız

Sürpriz Hediyelerimiz

Bu yeni yılımızın en güzel sürprizlerinden birisi Lale Abla’mızdan gelen kartlarımız ve  hediyelerimiz oldu.  Günlük yazılarınla, kitaplarınla, gezip dolaştığın  yerlerle hayatımıza kattığın binbir renk için çok çok teşekkürler Lale’nin Bahçesi. Kayseri İzmit arasında bu hafta yoğunluktan dolayı hatlar kopunca ortak yazmayı planladığımız yazıyı ancak yazabildiğimiz gibi,   Lale abla’mıza da dönüş yapamadık. Yeni yılda herşey gönlünüzce olsun,  çok teşekkürler, Lale Abla.

“Ellerimizle” Yeni Yıl Kartı

Yeni yıl kartımızı bu kez ellerimizle yaptık. Hadi gelin birlikte yapalım sizlerle. Yeni yıl kartı yapımına  elimizin kalıbını çıkarmakla başlıyoruz. Biz kendi ellerimiz yerine evdeki minik ellerin kalıbını renkli yeşil kartona çıkardık.  Elin kalıbını  beş adet çoğalttık, dilerseniz yedi sekiz artırabilirsiniz.